Assassin's Creed Origins Wiadomości

Ubisoft poinformowało, że wkrótce gra Assassin's Creed Origins otrzyma długo oczekiwany tryb New Game Plus. Każdy, kto ukończył przygodę w Egipcie, będzie mógł rozpocząć zabawę ponownie, zachowując wszystkie zdobyte przedmioty, zdolności i doświadczenie.

Assassin's Creed Origins: The Hidden Ones z nowym trailerem

Twórcy Assassin's Creed Origins opublikowali premierowy zwiastun dodatku The Hidden Ones - poniżej można obejrzeć wersję trailera z polskimi napisami.

Rozszerzenie debiutuje już jutro, 23 stycznia.

Rozszerzenie opowie „o tym, jak Bayek wspólnie z Asasynami stawił czoła Rzymianom, okupującym zupełnie nowy region w grze” - czytamy w opisie. Akcję osadzono kilka lat po wydarzeniach z podstawowej kampanii.

Czytaj więcej...

Premierowy trailer Assassin's Creed Origins stawia na 4K

Do debiutu Assassin's Creed Origins zostało jeszcze tylko kilka dni, więc Ubisoft przygotował premierowy zwiastun produkcji, oferujący ogólne spojrzenie na egipskie krajobrazy. I morderstwa.

Jeśli dysponujemy odpowiednim sprzętem, materiał obejrzymy nawet w 4K, co ma zapewne związek z promowaniem produkcji na Xbox One X, gdzie możemy spodziewać się takiej rozdzielczości.

Samo wideo nie jest zbyt przełomowe i składa się z ujęć znanych już z poprzednich trailerów. Jest walka, piramidy, słonie bojowe, skradanie, hieroglify i wspinanie się.

Czytaj więcej...

Ubisoft ujawnił oficjalne wymagania sprzętowe Assassin's Creed Origins na PC. Poza samą konfiguracją fani komputerów osobistych odetchną zapewne z ulgą, że - wzorem poprzednich odsłon - najnowsza produkcja nie zostanie wydana na tej platformie z opóźnieniem względem konsol.

Zakon Starożytnych w nowym trailerze Assassin's Creed Origins

Ubisoft opublikował nowy zwiastun Assassisn's Creed Origins. Nagranie przybliża Zakon Starożytnych, z którego przedstawicielami gracze zmierzą się podczas zabawy.

Ugrupowanie jest najprawdopodobniej pierwowzorem Templariuszy, z którymi Bractwo Asasynów walczy we wszystkich odsłonach cyklu.

Narratorka trailera - najpewniej Kleopatra - opisuje członków Zakonu, jako „tajemnicze postacie, poszukujące mocy starożytnych bogów”. Działają w cieniu, pociągając za sznurki w całym starożytnym Egipcie - kontrolują nawet faraona Ptolemeusza XIII. Podobno mają nieograniczone wpływy.

Czytaj więcej...

Jeszcze jeden trailer Assassin's Creed Origins z Gamescomu

Ubisoft zaprezentował pierwszy trailer Assassin's Creed Origins na targach Gamescom podczas prezentacji Microsoftu, lecz ciekawszy materiał - z zarysem fabuły - zachowano na później.

Drugi zwiastun, zatytułowany „Gra o władzę” opowiada o konflikcie, który stanie się tłem dla najnowszej produkcji: rywalizuje młoda Kleopatra, Juliusz Cezar oraz faraon Ptolemeusz XIII.

Gdzieś pomiędzy wielkimi armiami i znanymi postaciami operuje także nasz bohater - Bayek. Jak na serię przystało, na pewno niejednokrotnie wpłyniemy na historyczne wydarzenia.

Czytaj więcej...

Nowy trailer Assassins Creed Origins nie oferuje ujęć z rozgrywki

Microsoft rozpoczął swój pokaz na targach Gamescom od animowanego zwiastuna Assassin's Creed Origins - niestety, bez fragmentów rozgrywki.

Obserwujemy sceny z życia starożytnego Egiptu: mumifikowanie zwłok, budowanie piramid, Juliusza Cezara i młodą Kleopatrę. Wszystko to w dość nietypowej oprawie muzycznej w wykonaniu Leonarda Cohena.

Na końcu nie może oczywiście zabraknąć treści związanych już bardziej z grą: główny bohater - Bayek - zabija swój cel, strzelając z łuku za pomocą nogi.

Czytaj więcej...

Nowy gameplay z Assassin's Creed Origins zapewnia 18 minut akcji

Serwis IGN opublikował nowy gameplay z Assassin's Creed Origins, prezentując - w odróżnieniu od wielu materiałów po targach E3 - całkiem nową misję w wirtualnym Egipcie.

Jak zapewnia komentujący akcję reżyser Ashraf ismail, mamy do czynienia z jedną z dłuższych misji pobocznych, umiejscowioną nieopodal wielkich piramid w Gizie, w połowie głównej linii fabularnej.

Główny bohater spotka obrabowanego geografa, który prosi o pomoc w znalezieniu napastnika oraz w odszukaniu zagubionych notatek. Przeszukujemy więc okoliczne ruiny i struktury w poszukiwaniu wskazówek.

Czytaj więcej...

Trailer i gameplay z Assassin's Creed Origins

Trailer i gameplay z Assassin's Creed Origins

Premiera 27 października, zgodnie z przewidywaniami.

Assassin's Creed Origins ukaże się 27 października na PC, PS4 i Xbox One oraz Xbox One X. Zgodnie z nieoficjalnymi informacjami, akcja osadzona jest w starożytnym Egipcie. Bohaterem jest niejaki Bayek.

Twórcy dodali wiele aspektów znanych z gier RPG, zupełnie na nowo podchodząc do mechaniki rozgrywki, dzięki czemu oferowane wrażenia z zabawy mają być zupełnie świeże. Jest więcej umiejętności czy też rozbudowany ekwipunek ze statystykami.

Zaprezentowano również fragment rozgrywki z lokacji Siwa, czyli miejsca, skąd pochodzi główny bohater gry. W filmie prezentującym rozgrywkę pokazano także sposób na oznaczanie przeciwnika poprzez sterowanie oswojonym, drapieżnym ptakiem.

Czytaj więcej...

Ubisoft ma nowe logo

Zaktualizowana wersja dotychczasowego „świderka”.

Ubisoft ma nowe logo - zaktualizowaną wersję dotychczasowego „świderka”, który widzieliśmy już setki razy podczas włączania Assassin's Creed, Far Cry czy The Division.

Ubisoft potwierdza konferencję E3

Assassin's Creed! Far Cry 5! The Crew 2! Aisha Tyler?

Ubisoft potwierdził datę i godzinę startu tegorocznej konferencji na targach E3. Francuska firma pojawi się na scenie w poniedziałek - 12 czerwca - o godzinie 22:00 polskiego czasu.