Obcy: Izolacja Wiadomości

Obcy: Izolacja (Alien: Isolation) - wymagania sprzętowe PC

Wymagania sprzętowe gry Obcy: Izolacja (Alien: Isolation) na PC.

W Obcy: Izolacja wcielamy się w córkę Ellen Ripley. Jako pracownik korporacji Weyland-Yutani, wyruszamy po czarną skrzynkę opuszczonego statku USCSS Nostromo. Przy okazji Amanda będzie chce dowiedzieć się czegoś więcej na temat zniknięcia swojej matki.

Obcy: Izolacja - trailer z ksenomorfem i przerażoną Amandą Ripley

Obcy: Izolacja - trailer z ksenomorfem i przerażoną Amandą Ripley

Zwiastun renderowany, bez fragmentów rozgrywki.

Przedstawiciele Creative Assembly opublikowali nowy zwiastun horroru Obcy: Izolacja. Materiał nie zawiera fragmentów rozgrywki.

Trailer skupia się na postaci Amandy Ripley. Bohaterka ucieka przed ksenomorfem i konstruuje charakterystyczny wykrywacz ruchu.

W grze wcielimy się w córkę Ellen Ripley. Jako pracownik korporacji Weyland-Yutani, wyruszymy po czarną skrzynkę opuszczonego statku USCSS Nostromo. Przy okazji Amanda będzie chciała dowiedzieć się czegoś więcej na temat zniknięcia swojej matki.

Czytaj więcej...

Obcy: Izolacja ze wsparciem dla Oculus Rift i nowym trailerem

Obcy: Izolacja ze wsparciem dla Oculus Rift i nowym trailerem

Oraz: założyciel Naughty Dog dołączył do firmy Oculus VR.

Obcy: Izolacja wkracza w rzeczywistość wirtualną - horror od studia The Creative Assembly zadziała także na Oculus Rift.

Twórcy zestawu VR przygotowują kilka wersji demonstracyjnych na E3, w tym właśnie Obcego, a także Eve: Valkyrie od CCP Games, przygodowe Lucky's Tale czy polską strzelankę Superhot.

Dowiedzieliśmy się także, że do Oculus VR dołączył Jason Rubin, w przeszłości założyciel zasłużonego studia Naughty Dog oraz ostatni dyrektor generalny THQ. Menedżer zostanie szefem zespołów deweloperskich.

Czytaj więcej...

PC i sprzedaż cyfrowa napędzają wyniki Segi

Spada zainteresowanie pudełkami na konsolach.

Sega poinformowała w najnowszym raporcie finansowym, że zarobki ze sprzedaży gier w wersjach pudełkowych niemal wyrównały się już z dochodami z zawartości cyfrowej. Najlepiej w tej sytuacji radzą sobie tytuły na PC, które znikają z półek już dwa razy częściej niż w przypadku produkcji konsolowych.

Pierwsze screeny z Alien: Isolation

Bez obcych, ale z czujnikiem ruchu.

W Internecie pojawiły się kolejne ujęcia z niezapowiedzianego jeszcze oficjalnie Alien: Isolation. Po grafikach koncepcyjnych nadszedł czas na zrzuty z rozgrywki.