The Division 2

The Division 2 nie próbuje zmieniać na siłę swoich założeń. To wciąż porządny i przyciągający do ekranu, kooperacyjny shooter.

Najważniejsze

The Division 2 - Recenzja

RekomendacjaThe Division 2 - Recenzja

Silny syndrom „jeszcze jednej misji”.

Przed zagraniem w The Division 2 musicie zadać sobie bardzo ważne pytanie - jak istotna jest dla was fabuła w grze? Jeśli nie jest to najważniejszy czynnik, a po prostu poszukujecie dobrej gry akcji nastawionej na kooperację i zbieranie lootu, w Waszyngtonie poczujecie się jak w domu.

A konkretniej w Białym Domu, czyli niegdyś siedzibie prezydenta Stanów Zjednoczonych. Pierwsze zadanie prowadzi gracza od razu do tego rozpoznawalnego na całym świecie budynku. Po odbiciu go z rąk napastników staje się naszą pierwszą bazą.

Nie mniej ważne są obozy odblokowywane w różnych częściach metropolii - spotykamy w nich kolejne postacie, zleceniodawców zadań i miejsca, w których możliwy jest handel, tworzenie przedmiotów, przechowywanie ich i wiele innych aktywności.

Czytaj więcej...

The Division 2 - beta dostępna: jak pobrać i zagrać

W lutym odbyła się zamknięta beta The Division 2, a teraz okazję do przetestowania produkcji otrzymali wszyscy gracze. Ruszyła otwarta beta, w trakcie której sprawdzimy między innymi misje trybu fabularnego, a także zobaczymy zawartość odblokowaną po zakończeniu kampanii.

Poniżej znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje: datę startu i zakończenia testów, platformy i inne szczegóły.

Aby zagrać w betę, przejdź na oficjalną stronę bety The Division 2. Tutaj należy wybrać interesującą nas platformę i postępować zgodnie z instrukcjami.

Czytaj więcej...

ArtykułAlfabet The Division 2

Agenci w Waszyngtonie.

The Division 2 to kontynuacja dobrze przyjętej produkcji stworzonej przez szwedzkie studio Massive Entertainment. Wcielamy się w agentów, których zadaniem jest ratowanie cywili uwięzionych w mieście oraz odbicie Waszyngtonu z rąk złoczyńców.

ArtykułAgenci w Waszyngtonie - graliśmy w The Division 2

Wielogodzinna kampania fabularna to dopiero początek zabawy.

The Division 2 przenosi nas z mroźnego Nowego Jorku do Waszyngtonu, ale tytuł pozostaje wierny pierwotnym założeniom - to wciąż przede wszystkim dynamiczna, kooperacyjna gra akcji. Spędziliśmy z produkcją Ubisoftu kilka godzin w trakcie niedawnego pokazu w Paryżu i przekonaliśmy się, że zmiana miejsca akcji to nie jedyna nowość.

Gameplay z The Division 2 prezentuje misję w kooperacji i walkę z bossem

Dziennikarze serwisu IGN opublikowali nowe fragmenty rozgrywki z wczesnej wersji kooperacyjnej strzelanki The Division 2. Nagranie przedstawia przykładową misję zrealizowaną we współpracy.

Czwórka graczy wspólnie stara się aktywować utracone wcześniej połączenie satelitarne. W tym celu grupa udają się do siedziby NOA - zajmującej się kosmosem Narodowej Agencji Aeronautyki.

Na swojej drodze uczestnicy zabawy natykają oczywiście zastępy przeciwników z frakcji o nazwie „Prawdziwi Synowie”. W walce użytkownicy skorzystali ze zróżnicowanego uzbrojenia i gadżetów, w tym zdalnie sterowanego drona.

Czytaj więcej...

The Division 2 - zwiastun i gameplay prezentują rozgrywkę wieloosobową

Przedstawiciele firmy Ubisoft opublikowali nowy zwiastun The Division 2. Nagranie prezentuje dwa warianty rozgrywki w ramach zmagań wieloosobowych nadchodzącej produkcji.

Pierwszym modułem jest znana z poprzedniej części Strefa Mroku. W trybie gracze staną przed koniecznością realizowania zróżnicowanych misji oraz zmierzą się zarówno ze sztuczną inteligencją, jak i innymi użytkownikami (tak zwanymi zbuntowanymi agentami).

W dniu premiery pojawią się trzy rejony wraz ze specjalnymi wersjami dla wysokopoziomowych postaci. Nie zabraknie cennego wyposażenia oraz innych nagród do zdobycia podczas rozgrywki.

Czytaj więcej...

The Division 2 - zamknięte testy beta rozpoczną się 7 lutego

Przedstawiciele firmy Ubisoft poinformowali, że 7 lutego rozpoczną się zamknięte testy nastawionego na sieciową rozgrywkę The Division 2. Beta potrwa przez kilka dni - do 11 lutego.

Z wczesną wersją produkcji zapoznają się osoby, które złożyły zamówienie przedpremierowe na grę, a także użytkownicy wyłonieni spośród zarejestrowanych na oficjalnej stronie projektu. Strzelankę sprawdzą posiadacze PC, PS4 i Xbox One.

Jednocześnie opublikowano zwiastun fabularny tytułu. Materiał przedstawia między innymi Waszyngton, w którym osadzono akcję The Division 2 - graczom przyjdzie nie tylko bronić miasta, ale i zmierzyć się z nowym zagrożeniem.

Czytaj więcej...

The Division 2 - wymagania na PC

Cztery różne konfiguracje.

Przedstawiciele firmy Ubisoft zaprezentowali wymagania sprzętowe nastawionej na sieciową rozgrywkę strzelanki The Division 2 w wersji PC. Ujawniono cztery różne konfiguracje.

The Division 2 - uczestnicy testów alpha chwalą grę

Przekonują, że tytuł jest lepszy od poprzedniej części.

W miniony weekend odbyły się zamknięte testy alpha powstającej strzelanki The Division 2. Osoby, które miały okazję sprawdzić grę, chwalą produkcję - uważają, że jest lepsza od poprzedniej części.

Beta The Division 2 najpopularniejszą w historii Ubisoftu

Beta The Division 2 najpopularniejszą w historii Ubisoftu

Testy cieszą się dużym zainteresowaniem.

W trakcie spotkania z inwestorami szef Ubisoftu poinformował, że beta powstającego The Division 2 jest najpopularniejszą spośród wszystkich podobnych inicjatyw organizowanych przez wydawcę.

Dyrektor generalny firmy - Yves Guillemot - stwierdził, że tempo zapisów jest najszybsze (dzięki, VG247). Nie ujawnił dokładnej liczby zarejestrowanych użytkowników, ale podkreślił, że wynik jest czterokrotnie wyższy od poprzedniego rekordu, który ustanowiła pierwsza część strzelanki.

Oczywiście nie wiadomo, czy popularność testów przełoży się na rzeczywistą sprzedaż pełnej wersji gry. Rezultat wskazuje jednak, że nastawiona na sieciowe zmagania produkcja jest mocno oczekiwanym tytułem przez graczy.

Czytaj więcej...