Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Games with Gold: lipiec 2022 - pełna oferta

Relicta, Torchlight i inne.

Microsoft przedstawił pełną ofertę Games with Gold na lipiec 2022. Abonenci Xbox Live Gold na konsolach Xbox bez dodatkowych opłat pobiorą między innymi Relicta i Torchlight.

Pierwszą z wymienionych gier posiadacze Xbox One ściągną w dniach 16 lipca-15 sierpnia. Produkcja to osadzony w realiach science-fiction tytuł logiczny z zagadkami opartymi na odpowiednim wykorzystaniu grawitacji. Akcja toczy się w bazie zlokalizowanej na Księżycu.

Natomiast w dniach 16-31 lipca właściciele Xbox 360 pobiorą pierwszą odsłonę Torchlight. Pozycja bardzo mocno przypomina Diablo - gracze mają więc do wyboru kilka klas postaci, a zabawa polega na eliminowaniu hord przeciwników i zbieraniu wyposażenia.

Games with Gold - pełna oferta na lipiec 2022

  • Beasts of Maravilla Island (Xbox One, Xbox Series X/S) - 1-31 lipca
  • Relicta (Xbox One, Xbox Series X/S) - 16 lipca-15 sierpnia
  • Thrilville: Off the Rails (Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X/S) - 1-15 lipca
  • Torchlight (Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X/S) - 16-31 lipca

Dzięki opcji wstecznej kompatybilności, tytuły z Xboksa 360 uruchomimy na Xbox One, a wszystkie wymienione gry zadziałają również na Xbox Series X/S.

Aby skorzystać z oferty, należy posiadać aktywny abonament Xbox Live Gold. By pobrać grę, wystarczy odszukać ją w sklepie Xbox Games z poziomu konsoli (należy być zalogowanym na konto z wykupioną subskrypcją Gold), a następnie potwierdzić „zakup” i ściągnąć produkcję.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze