Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Games with Gold: czerwiec 2021 - pełna oferta

The King's Bird i Injustice: Gods Among Us.

Microsoft zaprezentował pełną ofertę Games with Gold na czerwiec 2021. Abonenci Xbox Live Gold na konsolach Xbox bez dodatkowych opłat pobiorą między innymi The King's Bird i Injustice: Gods Among Us.

Pierwszą wspomnianą produkcję posiadacze Xbox One ściągną przez cały następny miesiąc. Gra jest platformówką osadzoną w fantastycznym świecie, w którym rządy sprawuje tyran. Pozycja wyróżnia się brakiem walki, a głównymi wyzwaniami są pułapki i rozpadliny.

Abonenci uzyskają dostęp do bijatyki z superbohaterami

Natomiast pomiędzy 16 a 30 czerwca posiadacze Xbox 360 odbiorą Injustice: Gods Among Us, czyli przygotowaną przez twórców Mortal Kombat bijatykę, w której naprzeciwko siebie stają Superman, Batman i inni superbohaterowie z komiksów wydawnictwa DC.

Games with Gold - pełna oferta na czerwiec 2021

  • The King's Bird (Xbox One, Xbox Series X/S) - 1-30 czerwca
  • Shadows: Awakening (Xbox One, Xbox Series X/S) - 16 czerwca - 15 lipca
  • NeoGeo Battle Coliseum (Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X/S) - 1-15 czerwca
  • Injustice: Gods Among Us (Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X/S) - 16-30 czerwca

Dzięki opcji wstecznej kompatybilności, tytuły z Xboksa 360 uruchomimy na Xbox One, a wszystkie wymienione gry zadziałają również na Xbox Series X/S.

Aby skorzystać z oferty, należy posiadać aktywny abonament Xbox Live Gold. By pobrać grę, wystarczy odszukać ją w sklepie Xbox Games z poziomu konsoli (należy być zalogowanym na konto z wykupioną subskrypcją Gold), a następnie potwierdzić „zakup” i ściągnąć produkcję.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze