Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Games with Gold: czerwiec 2019 - pełna oferta

NHL 19, Portal i inne.

Microsoft ujawnił pełną ofertę Games with Gold na czerwiec 2019. Wśród pozycji, które bez dodatkowych opłat pobiorą abonenci Xbox Live Gold na konsolach Xbox, są NHL 19 i Portal.

Pierwszą grę przez cały miesiąc ściągną posiadacze Xbox One. Produkcja sportowa od EA Sports traktuje o zmaganiach w hokeja: do dyspozycji graczy twórcy oddali wszystkie kluby i zawodników z tytułowej ligi.

Z kolei pomiędzy 16 czerwca a 15 lipca właściciele konsoli otrzymają Rivals of Aether - zrealizowaną w dwóch wymiarach platformową bijatykę od niezależnego projektanta Dana Fornace'a. Na początku wybieramy postać posługującą się jednym z czterech żywiołów: wodą, ogniem, ziemią lub powietrzem. W toku zabawy stawiamy czoła licznym przeciwnikom.

W czerwcowej ofercie Games with Gold jest NHL 19

Natomiast od 1 do 15 czerwca na X360 pojawi się pierwsza odsłona cyklu Portal, a więc słynna gra logiczna. Podczas rozgrywki gracze zajmują się rozwiązywaniem szeregu zróżnicowanych łamigłówek, wykorzystując portale między wymiarowe.

Od 16 do 30 czerwca popularną produkcję Valve zastąpi Earth Defense Force 2017 - kolejna odsłona serii strzelanek TPP, w której próbujemy obronić Ziemię przed atakiem kosmitów. Najeźdźcy często przybierają formę wielkich owadów.

Tradycyjnie, dzięki opcji wstecznej kompatybilności, wspomniane tytuły z Xboksa 360 uruchomimy również na Xbox One.

Aby skorzystać z oferty, należy posiadać aktywny abonament Xbox Live Gold. By pobrać grę, wystarczy odszukać ją w sklepie Xbox Games z poziomu konsoli (należy być zalogowanym na konto z wykupioną subskrypcją Gold), a następnie potwierdzić „zakup” i ściągnąć produkcję.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze