Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Gamer Paradise - biurko dla graczy

Siedem portów USB, wejścia HDMI i audio. Niestety, tylko w Stanach Zjednoczonych.

Kickstarter to nie tylko miejsce dla niezależnych twórców gier wideo. Ciekawy projekt zaprezentował David Wrobel z Kanady, który zbiera pieniądze na biurko dla graczy, wyposażone w szereg przydatnych portów.

W blat biurka wbudowano siedem portów USB, dwa złącza HDMI, odpowiednie wtyczki dostarczające prąd, kable sieciowe i wyjścia audio na słuchawki i głośniki. Nie zabrakło także miejsca na oświetlenie. Całość pokryta jest tworzywem przypominającym włókno węglowe, zastępujące podkładkę pod mysz.

Niestety, projektant oferuje produkt tylko dla mieszkańców Stanów Zjednoczonych. Cenę „gadżetu” ustalono na 489 dol. (ok. 1500 zł). David Wrobel wraz ze współpracownikami planuje zebrać 75 tys. dolarów. Na osiągnięcie celu pozostało jeszcze 26 dni.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze