Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Gameplay z Far Cry 6 w czerwcu? Potwierdzono Ubisoft Forward

Wydarzenie w ramach targów E3 2021.
 • Kolejna edycja Ubisoft Forward odbędzie się 12 czerwca
 • Nie zabraknie prezentacji nowych gier
 • Niewykluczone, że zobaczymy Far Cry 6
 • Ubisoft poinformował, że kolejna internetowa prezentacja powstających gier wydawcy odbędzie się 12 czerwca o godzinie 21:00 czasu polskiego.

  Kolejna edycja tak zwanego Ubisoft Forward będzie transmitowana - tak jak poprzednie - w internecie. Przedstawiciele firmy podkreślają, że konferencja jest częścią tegorocznej edycji targów E3, które zorganizowane zostaną tylko w formie cyfrowej.

  Szczegóły na temat dokładnego harmonogramu wydarzenia nie są na razie znane. Niewykluczone jednak, że w trakcie prezentacji spółka przedstawi między innymi pierwszy gameplay ze strzelanki Far Cry 6.

  Wspomnianą produkcję zapowiedziano podczas lipcowej edycji Ubisoft Forward. Gra początkowo miała ukazać się w lutym, ale premierę przesunięto - nowego terminu debiutu nie ujawniono, ale wiadomo, że ukaże się najpóźniej w marcu 2022 roku.

  Firma może także pokazać remake Prince of Persia: Piaski Czasu - kolejną opóźnianą produkcję. Nie zabraknie tez zapewne zapowiedzi zupełnie nowych projektów i kontynuacji popularnych serii. Wydawca obiecuje, że więcej detali przekaże „wkrótce".

  O autorze

  Awatar Piotr Bicki

  Piotr Bicki

  News Editor

  Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

  Komentarze