Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Gadżety z God of War Ragnarok mogą wskazywać na datę premiery gry

Poznaliśmy przybliżony termin?

Sony wciąż nie ujawniło dokładnej daty premiery God of War Ragnarok, choć przekonuje, że gra ukaże się jeszcze w tym roku. W jednym z brytyjskich sklepów pojawiły się jednak powiązane z produkcją gadżety, które mogą wskazywać na przybliżony termin debiutu.

Jak zauważył internauta o pseudonimie The_Marmolade, w katalogu Geeky Zone pojawiły się przedmioty kolekcjonerskie nawiązujące do nowych przygód Kratosa - między innymi figurki, czapki i koszulki. Uwagę przykuwa informacja dotycząca tego, kiedy miałyby się ukazać.

Większość wspomnianych gadżetów trafi do faktycznej sprzedaży we wrześniu, a niektóre w październiku. Fani zaczęli więc spekulować, że w podobnym okresie zadebiutuje właśnie God of War Ragnarok.

Zazwyczaj tego typu przedmioty pojawiają się na rynku kilka tygodni przed premierą danej produkcji. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że tym razem będzie tak samo i nowe przygody Kratosa ukażą się właśnie w okolicach września lub października.

Warto również zaznaczyć, że w grudniu w bazie PS Store odkryto informacje, z których wynikało, że tytuł studia Sony Santa Monica zadebiutuje 30 września.

Na premierę w wymienionym okresie wskazuje też fakt, że God of War Ragnarok oceniła dzisiaj koreańska agencja zajmująca się przyznawaniem kategorii wiekowych grom. Proceder zazwyczaj o parę miesięcy poprzedza wydanie pozycji - przykładowo Horizon Forbidden West poddano ocenie w listopadzie 2021 roku, a produkcja ukazał się w lutym 2022 roku.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze