Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Frostpunk wzbogaciło się o świąteczne misje

W darmowej aktualizacji.

Deweloperzy z warszawskiego studia 11 bit opublikowali darmową aktualizację strategii Frostpunk. Twórcy wprowadzili do produkcji elementy powiązane z nadchodzącymi świętami.

Gra wzbogaciła się między innymi o zestaw zadań, w których motywem przewodnim jest Boże Narodzenie. Pojawiły się także specjalne dylematy, czyli problemy, które gracz musi rozwiązać podejmując określoną decyzję. Do tego okolicznościowy budynek.

Wszystkie zaimplementowane przez projektantów elementy świąteczne dostępne są nie tylko w podstawowej kampanii fabularnej, ale i trybie Endless - wariancie umożliwiającym toczenie rozgrywek bez ograniczeń.

Poza tym aktualizacja usunęła szereg usterek, w tym błąd sprawiający, że budynki można ulepszać bez opłat. Wyeliminowano też problemy związane z tłumaczeniem i optymalizacją oraz poprawiono oświetlenie na jednej z map.

Frostpunk to strategia, w której gracze zarządzają małą społecznością, starającą się zbudować miasto wokół generatora ciepła - akcja rozgrywa się w postapokaliptycznym świecie, w którym ludzkość zmaga się z ogromnymi mrozami.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze