Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Frostpunk otrzymało tryb Endless

Nieograniczona rozgrywka w dwóch wariantach.

Studio 11 bit opublikowało nową aktualizację gry Frostpunk. Twórcy wprowadzili do produkcji Endless - tryb umożliwiający toczenie rozgrywek bez ograniczeń znanych z kampanii fabularnych.

Wariant dostępny jest w wersjach Serenity i Endurance. Pierwszy przeznaczony jest dla osób chcących skoncentrować się wyłącznie na budowaniu, zaś drugi kładzie nacisk na przetrwanie w nieprzyjaznym środowisku.

Tytuł wzbogacił się także o występujące co jakiś czas burze śnieżne. Wspomniane zjawisko pogodowe odgrywa istotną rolę - niszczy losowo wybrane miejsca, ujawniając jednocześnie niewidoczne dotychczas obszary.

W strategii pojawiło się również Archiwum, czyli specjalny budynek przechowujący zgromadzone podczas zabawy informacje i relikty. Do tego kolejny zestaw elementów dekoracyjnych oraz nowe mapy.

We Frostpunk zarządzamy małą społecznością, starającą się zbudować miasto wokół generatora ciepła - akcja rozgrywa się w postapokaliptycznym świecie, w którym ludzkość zmaga się z ogromnymi mrozami.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze