Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fragmenty rozgrywki z The Division w wersji pre-alpha ujawnione w sieci

Ubisoft: to tylko test serwerów.

W sieci pojawiły się fragmenty rozgrywki z sieciowej strzelanki The Division w wersji pre-alpha, pokazujące w akcji wirtualny Nowy Jork.

Wideo ujawnił serwis VG247.it. Zobaczyć można mały wycinek pokrytych śniegiem ulic w tworzonym przez Massive Entertainment mieście.

Jest też krótkie spojrzenie na mechanikę rozgrywki w postaci przewrotów, służących zapewne do unikania ostrzału przeciwnika.

Ubisoft szybko zareagował na ujawnienie materiałów, które zostały już skrytykowane przez graczy za niską jakość oprawy graficznej.

„Te obrazy i filmy o niskiej rozdzielczości pochodzą z testów wersji pre-alpha, prowadzonych przez zespół deweloperski w celu sprawdzenia infrastruktury serwerów” - napisano w oświadczeniu.

„W tej wersji usunięto dużą część funkcji tytułu, więc prezentowane materiały nie reprezentują ostatecznej jakości gry. Nie możemy się doczekać, by pokazać więcej.”

W ubiegłym miesiącu użytkownicy serwisu społecznościowego Reddit dostrzegli na oficjalnej stronie gry wzmiankę o planach na przeprowadzenie testów alpha. Wydawca nie ujawnił jednak oficjalnie, że planuje taką inicjatywę.

The Division ma zadebiutować jeszcze w tym roku, na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

„Praca nad tym tytułem to dla nas życiowa szansa” - napisali twórcy w maju ubiegłego roku. „Tworzymy coś, z czego jesteśmy dumni i nie chcemy, by ucierpiała jakość. Wydamy grę, gdy będzie gotowa.”

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze