Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fragmenty rozgrywki w nowym zwiastunie Kingdom Hearts 3

Walka i dialogi.

Square Enix opublikowało nowy zwiastun powstającego Kingdom Hearts 3 - kontynuacji cyklu łączącego animacje i kreskówki Disneya oraz uniwersum Final Fantasy.

W trailerze zaprezentowano niewidziane dotychczas fragmenty gameplayu. Przedstawiono ujęcia z różnych potyczek toczonych przez głównego bohatera - postaci o imieniu Sora. Chłopakowi towarzyszą między innymi Goofy i Kaczor Donald.

Nie zabraknie Hadesa

Poza starciami z szeregowymi przeciwnikami, pokazano również walkę z mocniejszym bossem - olbrzymem potrafiącym rzucać dużych rozmiarów głazami. Pojedynek toczy się w bliżej niezidentyfikowanej lodowej lokacji.

Są też przerywniki filmowe. W jednej występują Hades, Czarny Piotruś i czarownica Diabolina. Złoczyńcy rozmawiają o tajemniczej „czarnej skrzyni”. Niewykluczone, że przedmiot będzie ważnym elementem fabuły.

To jednak nie wszystko - Square Enix ogłosiło, że wkrótce opublikuje kolejny zwiastun. Następny trailer firma udostępni 15 lipca w związku z targami D23 Expo. W filmie zaprezentowany zostanie nowy świat, do którego trafimy wraz z Sorą podczas zabawy.

Zapowiedziany w czerwcu 2013 roku tytuł kontynuuje historię z poprzednich części. Bohater próbuje odnaleźć tajemniczych strażników światła, odwiedzając krainy bazujące na różnych produkcjach Disneya.

Data premiery Kingdom Hearts 3 nadal jest nieznana. Gra powstaje z myślą o konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze