Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fragmenty gameplayu w nowym zwiastunie bijatyki Injustice 2

Supergirl, Grodd i inni.

Koncern Warner Bros. opublikował nowy trailer zapowiedzianej kilka dni temu bijatyki Injustice 2. Nagranie zawiera pierwsze fragmenty rozgrywki.

Materiał zaprezentowano w trakcie finałów trzeciego sezonu zmagań ligi ESL w Mortal Kombat X.

W trailerze znalazły się sceny z kilku przykładowych walk. Pokazano parę nowych postaci, niedostępnych w poprzedniej części - między innymi Supergirl, goryla Grodda, Black Mantę i należącego do korpusu Czerwonych Latarni Atrocitusa.

Nie zabrakło też herosów znanych z pierwszej odsłony cyklu, w tym Batmana, Supermana i Aquamana.

Warto zwrócić też zwrócić uwagę na pierwszą scenę zwiastuna, w której można zobaczyć lewitującego Dex-Starra - kota posiadającego pierścień Czerwonych Latarni. Nie wiadomo jednak czy pokierujemy nim w grze.

Wygląda na to, że po raz kolejny areny charakteryzować się będą wysokim stopniem interaktywności. W filmie widzimy, jak w Supergirl uderza auto, a później bohaterka przelatuje przez wnętrze pędzącego pociągu.

W produkcji główną innowacją i atrakcją ma być możliwość „budowania i wzmacniania” dostępnych postaci, wybranych spośród szerokiej gamy bohaterów i złoczyńców świata DC Comics.

Gracze zmodyfikują wojowników za pomocą sprzętu odblokowywanego podczas zabawy - zapewnia Warner Bros., sugerując także transakcje cyfrowe. Przedmioty zmienią nie tylko wygląd, ale i styl rozgrywki.

Za prace ponownie odpowiada studio NetherRealm, szykujące także tryb fabularny. Opowieść skoncentruje się na Batmanie, walczącym z osobami starającymi się przywrócić reżim Supermana.

Injustice 2 ukaże się na konsolach Xbox One i PlayStation 4 w przyszłym roku.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze