Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Forza Horizon 5 otrzyma dodatek Hot Wheels

Już w przyszłym miesiącu.

Na dzisiejszej prezentacji Microsoft potwierdził nieoficjalne wieści i poinformował, że Forza Horizon 5 otrzyma dodatek z samochodzikami Hot Wheels. Rozszerzenie ukaże się 19 lipca na PC, Xbox Series X/S i Xbox One.

DLC pozwoli graczom na ściganie się w zabawkowym parku w przestworzach nad Meksykiem. W planach 200 kilometrów charakterystycznych torów, które wyróżnią się serpentynami i ostrymi zakrętami, umożliwiając jazdę zaprzeczającą prawom grawitacji.

Dodatek pozwoli także graczom na projektowanie, budowanie i udostępnianie własnych tras, do czego posłuży ponad 80 elementów. Do tego 10 aut, wśród których znajdą się 2021 Hennessey Venom F5 i zabawkowy 2000 Hot Wheels Deora II.

Pojawią się cztery nowe regiony klimatyczne (biomy): surowy Kanion Olbrzyma, zamarznięty Lodowy Kocioł, Leśny Wodospad z wyścigami ponad koronami drzew oraz Horizon Nexus z torami Hot Wheels.

Przewidziano też kampanię fabularną, podczas której gracze poznają historię uznanej marki zabawkowych samochodów. Twórcy szykują również opcję rozegrania rozdziału w trybie kooperacji.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze