Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Forza 5 otrzyma dziesięć nowych samochodów miesięcznie w ramach dodatków

AKTUALIZACJA: Pierwsze DLC w dniu premiery.

Aktualizacja: Microsoft potwierdził oficjalnie, że przepustka sezonowa do Forzy 5, obejmująca sześć planowanych dodatków, została wyceniona na 50 dol. (ok. 155 zł).

Ogłoszono także, że pierwsze zestaw pojazdów, zatytułowany „LaFerrari Car Pack”, zadebiutuje razem z grą - 22 listopada.

*

Oryginalna wiadomość: Należące do Microsoftu studio Turn 10 przedstawiło plany na wsparcie Forzy 5 po premierze na Xbox One.

Brian Ekberg, odpowiedzialny w firmie za kontakty ze społecznością wyjaśnił na oficjalnej stronie, że co miesiąc po listopadowej premierze wydawane będą paczki zawierające dziesięć nowych samochodów, które będzie można sprawdzić na torze i modyfikować.

Każdy z dodatkowych pojazdów dostępny będzie także w trybie Forzavista, czyli w wirtualnym garażu, gdzie gracz może podziwiać lśniący nabytek z wszystkich stron, sprawdzić wnętrze, odpalić silnik, poczytać o historii modelu i statystykach.

Kolejną opcją będzie możliwość zmiany koloru lakieru, wystroju wnętrza i dostosowania osiągów do własnego stylu jazdy, wszystko z poziomu garażu.

Nie ogłoszono jeszcze cen poszczególnych zestawów, ale Ekberg zapowiedział już, że większą ich ilość będzie można nabyć w ramach przepustki Car Pass, za niższą kwotę.

Wyścigowy symulator Forza Motorsport 5 zadebiutuje w listopadzie, wraz z konsolą Xbox One.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły