Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Forum Borderlands 2 na Steam przepełnione wątkami o trzeciej części

Z powodu braku funkcji dyskusji na Epic Games Store.

Forum Borderlands 2 na platformie Steam jest aktualnie przepełnione wątkami związanymi z trzecią częścią serii, która zadebiutowała kilka dni temu. To efekt braku funkcji zakładania publicznych dyskusji na Epic Games Store - jedynej platformie, na której dostępna jest wersja PC.

Borderlands 3 ma swoje własne forum - na oficjalnej stronie Gearbox Software - ale zdecydowana większość użytkowników woli tworzyć nowe wątki pod Borderlands 2 na Steamie.

W Borderlands 3 gramy czterema nowymi postaciami

Gracze poruszają najróżniejsze tematy - od próśb o pomoc, przez problemy techniczne i poszukiwanie kompanów do kooperacji, aż po kwestię wyłączności produkcji dla Epic Games Store. Moderatorzy starają się na bieżąco usuwać treści niezwiązane z Borderlands 2, ale nowe wątki wciąż napływają.

Większość osób, które szukają pomocy, zostaje oddelegowana na oficjalne forum gry lub stronę pomocy technicznej Gearbox Software.

Borderlands 3 trafiło na PC, PS4 i Xbox One 13 września. Tylko w dniu premiery gra odnotowała dwukrotnie większą liczbę aktywnych użytkowników na komputerach niż druga część serii kiedykolwiek.

Źródło: Polygon

Następnie: Call of Duty: Modern Warfare z minimapą czy bez? Twórcy wprowadzają zmiany po sugestiach graczy

O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze