Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fortnite - Zniszcz Chromowe obiekty i zbierz Chromowe Anomalie

Jak szybko wykonać zadanie.

Zniszcz Chromowe obiekty i zbierz Chromowe Anomalie jest jednym z finalnych wyzwań pakietu fabularnych questów Idylli w 4. sezonie 3. rozdziału Fortnite.

Jeśli nie wiesz, gdzie szukać chromowych obiektów i anomalii, poniżej znajdziesz podpowiedzi, dzięki którym szybko zyskasz 32 tys. XP.


Na tej stronie:


Gdzie są chromowe obiekty

W pierwszej części wyzwania musisz znaleźć albo obiekty już zamienione w chrom, albo użyć Fontanny Chromu, by zamienić zwykłe obiekty w chromowe.

Fontannę Chromu możesz znaleźć jako łup na ziemi lub w skrzyniach, ale zalecamy udanie się do Lśniącej Laguny, Sanktuarium Herold lub Świecącej Świątynki po wschodniej stronie mapy 4. sezonu, ponieważ to lokacje w znaczącej części pokryte chromem.


Niszczenie obiektów i zbieranie anomalii

Aby zbierać Chromowe Anomalie, musisz po prostu niszczyć chromowe obiekty. To wszystkie obiekty, które mają srebrzystą powłokę.

Możesz je po prostu znaleźć lub „stworzyć” samemu, rzucając obok nich Fontannę Chromu.

Najłatwiej jest ukończyć to wyzwanie, lądując w miejscu już wypełnionym obiektami chromowymi, ale jeśli używasz metody z Fontanną Chromu, zalecamy rzucanie tego przedmiotu w drzewa, ponieważ zazwyczaj rosną w grupach, co pozwoli ci szybko ukończyć to wyzwanie.

Spis treści: Fortnite - rozdział 3, sezon 4: poradnik i najlepsze porady

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze

More On Fortnite

Najnowsze artykuły