Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fortnite - wyzwanie: Złap lub zbierz Rybę Termiczną

Gdzie są ryby na mapie.

Jedno z zadań sezonowych w 2. sezonie 3. rozdziału Fortnite jest związane z łapaniem i zbieraniem ryb termicznych.

Aby zrealizować wyzwanie, musisz wyłowić taką rybę lub znaleźć ją wśród lootu - a na tej stronie dowiesz się, jak to zrobić.

Za wykonanie celu otrzymasz 20 tys. XP.


Na tej stronie:


Jak złapać Rybę Termiczną

Choć w opisie wyzwania napisano, że termiczne ryby dają się złapać tylko na wysokiej jakości wędki, to tak naprawdę do ich wyłowienia wystarczy zwykła wędka.

Wszystko dlatego, że fioletowe i pomarańczowe ryby termiczne są powiszechne i łatwo znajdziesz je w łowiskach.

Nie oznacza to jednak, że jest to pewny połów, dlatego zalecamy rozpoczęcie poszukiwań ryby w obszarze, w którym znajduje się wiele łowisk. Polecamy duże jezioro, znajdujące się na wschód od Fortecy.

Wyląduj w płnocnej części małej wyspy na środku jeziora i weź wędkę z jednej z beczek na drewnianym pomoście. Następnie poszukaj w jeziorze białych okręgów oznaczających łowiska. Możesz w nie zarzucić wędkę i szukać ryb termicznych.

Jeśli złowisz rybę, ale nie zaliczy ci wyzwania, spróbuj ją podnieść i zjeść.


Jak zebrać Rybę Termiczną

Termiczne ryby można również znaleźć jako loot, najczęściej w chłodziarkach. Podobnie jak w przypadku skrzyń, nie są one jednak gwarantowanym miejscem spawnu tych przedmiotów, dlatego najlepiej odwiedzić obszar, w którym znajduje się wiele maszyn do lodu lub chłodziarek. Stacje benzynowe i restauracje zazwyczaj mają je w swoich okolicach.

Zalecamy udanie się na stację benzynową na południowy zachód od sterowca w Kamienistym Kinie. W tym obszarze są trzy możliwe miejsca pojawienia się chłodziarek.

Pierwsza chłodziarka znajduje się obok automatu na zewnątrz stacji benzynowej:

Druga chłodziarka znajduje się w piwnicy budynku na zachód od stacji benzynowej:

Trzecia chłodziarka znajduje się w sekcji barowej budynku na zachód od stacji benzynowej, naprzeciwko tablicy ze zleceniami na graczy:

Jeśli w żadnym z tych miejsc nie znajdziesz termicznej ryby, możesz opuścić mecz i spróbować ponownie lub odwiedzić inne stacje benzynowe na mapie w poszukiwaniu innych chłodziarek.

Spis treści: Fortnite - rozdział 3, sezon 2: poradnik i najlepsze porady

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze