Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fortnite - wyzwanie: Użyj wyciągu na Szosie Chonkersa i w Jaskini Dowództwa

Mapa do wyzwania - gdzie znaleźć wyciągi.

„Użyj wyciągu na Szosie Chonkersa i w Jaskini Dowództwa” to jedno z sezonowych zadań w 2. sezonie 3. rozdziału Fortnite.

Żeby je zaliczyć, musisz znaleźć wyciągi w obu lokacjach wymienionych w treści wyzwania. Na tej stronie dowiesz się, jak szybko to zrobić.


Na tej stronie:


Wyciąg w Jaskini Dowództwa

Aby znaleźć wyciąg w Jaskini Dowództwa, wyląduj na lub pod statkiem UR znajdującym się w tym obszarze.

Poszukaj pionowych lin zwisających ze sterowca - to właśnie wyciągi. Wystarczy wejść z nimi w interakcję, przy czym nie ma znaczenia, w którą stronę się udasz.

Teraz została już tylko Szosa Chonkersa. Pamiętaj, że nie musisz użyć dwóch wyciągów w jednym meczu. Możesz po prostu dograć spotkanie do końca lub nawet wyjść z meczu i rozpocząć nowy.


Wyciąg w Szosie Chonkersa

Aby znaleźć wyciągarkę w Szosie Chonkersa, udaj się do północno-zachodniego narożnika toru wyścigowego i spójrz w stronę pobliskiego klifu. Podążaj dalej ścieżką, a zauważysz wyciąg w pobliżu niewielkiego wzniesienia na drodze.

Użyj wyciągu, by zakończyć wyzwanie i natychmiast otrzymać 20 tys. XP.

Jeśli nadal znajdujesz się wewnątrz okręgu, możesz także udać się do pobliskiej Stacji Synaptycznej, gdzie możesz zadać obrażenia przeciwnikom i zdobyć kolejne 20 tys (spójrz na listę wyzwań w grze). Znajdują się tu też 3 Omnichipy, których możesz użyć do ulepszenia nowego Miecza Omni, a także Bus Bojowy, którym możesz pojechać, aby zniszczyć zapory drogowe i wykonać wyzwanie Ruchu Oporu.

Spis treści: Fortnite - rozdział 3, sezon 1: poradnik i najlepsze porady

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze