Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fortnite - wyzwanie: Przepłyń łodzią z Fortylli do Władz w czasie poniżej 4 minut

Najlepsza droga, mapa.

Wyzwania 10 tygodnia 4 sezonu Fortnite są już w grze. Jedno z nich związane jest z przepłynięciem łodzią między dwiema lokacjami w czasie poniżej czterech minut. Na tej stronie pokażemy ci, gdzie możesz znaleźć łodzie w Fortylli, a także jaka trasa jest najlepsza.

Na tej stronie:


Gdzie znaleźć łódź w Fortylli

Zanim podejmiesz się wyzwania, musisz oczywiście zdobyć łódź. Na szczęście jest ich całkiem sporo w skupisku wysp na południowym zachodzie mapy, w sektorze B7.

Na poniższej mapie zaznaczyliśmy miejsca, w których mogą pokazać się łodzie, jednak nie ma gwarancji, że motorówka zespawnuje się w pierwszym miejscu, które odwiedzisz. Na szczęście lokacje są blisko siebie, więc szybko je przeszukasz.

Lokalizacje łodzi w Fortylli

Jeżeli nie możesz znaleźć łodzi w trybie Solo, spróbuj wariantów zespołowych.


Najlepsza trasa do wyzwania

W Fortnite kilka razy pojawiały się już wyzwania, które polegały na przejechaniu określonej trasy w wyznaczonym czasie, jednak tym razem pojazdem nie jest samochód, a łódź.

Najtrudniejsza część zadania to właściwie zdobycie łodzi i ujście przy tym z życiem. Wodna trasa z Fortylli do Władz jest tylko jedna, zaznaczyliśmy ją na poniższej mapie:

Trasa od Fortylli do Władz

Nie musisz obawiać się o czas - cztery minuty wystarczyłyby nawet, aby dopłynąć do Władz, a potem wrócić z powrotem do Fortylli.

Spis treści: Fortnite: rozdział 2, sezon 4 - wyzwania

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze