Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fortnite - Wyskocz w powietrze przy użyciu gejzerów

Gdzie są gejzery.

Jedno z zadań 3. sezonu 3. rozdziału Fortnite jest związane z wyskakiwaniem w powietrze przy użyciu gejzerów.

Zadanie polega na znalezienie dowolnego gejzeru, a następnie użyciu go do wystrzelenia postaci. Za realizację wyzwania otrzymasz 15 tys. XP.


Lokalizacja gejzerów

Jeśli szukasz gejzera w Fortnite, to jest tylko jedno miejsce, które powinieneś odwiedzić - wąska, naturalna alejka na zachód od Wodospadu Rzeczywistości i Drzewa Rzeczywistości.

Miejsce to łatwo dostrzec z powietrza, ponieważ wije się ono między dwoma wzgórzami, a gejzery wyglądają jak małe baseny z wodą. Jeśli chcesz dotrzeć tam pieszo, po prostu skieruj się na zachód od Wodospadu Rzeczywistości, aż znajdziesz wąwóz.

Po dotarciu na miejsce znajdziesz kilka gejzerów ustawionych w szeregu. Aby wzbić się w powietrze, wystarczy stanąć na szczycie jednego z nich. Kiedy gejzer będzie gotowy do wybuchu, woda zacznie się pienić, a ty wkrótce znajdziesz się w powietrzu.

Aby ukończyć to wyzwanie w Fortnite, musisz trzykrotnie wystrzelić się w powietrze za pomocą gejzeru. Na szczęścia nie musisz długo czekać między kolejnymi wybuchami.

Spis treści: Fortnite - rozdział 3, sezon 3: poradnik i najlepsze porady

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze