Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fortnite - sezon 6: bossowie, przeciwnicy

Gdzie znaleźć i jak pokonać, mapa.

W 6. sezonie 2. rozdziału Fortnite powracają bossowie. To potężni przeciwnicy, zdolni pokonać się w kilka sekund. Jeśli jednak odpowiednio się wyposażysz i pokonasz bossa, wypadnie z niego cenne wyposażenie, np. mityczne bronie.

Poniżej znajdziesz wszystkich bossów 6. sezonu, wraz z lokalizacją oraz krótkimi wskazówkami odnośnie walki.


Na tej stronie:


As przestworzy

To jeden z łatwiejszych bossów, który nie powinien sprawić ci kłopotu. Znajduje się w Koralowym Kasztelu, przy czym zazwyczaj spaceruje w okolicach rozbitego samolotu.

As korzysta z pistoletu maszynowego, więc teoretycznie możesz spróbować trzymać się na dystans, ale nawet na bliską odległość nie powinien stanowić większego zagrożenia. Uważaj jedynie na jego granaty. Wyposaż się w dobrą broń i śmiało rusz na tego przeciwnika.

Po rozprawieniu się z Asem przestworzy, przeciwnik zamienia się w hologramowego, przyjaznego NPC, u którego możesz podjąć się wyzwania.


Zenit

Ten boss zazwyczaj pojawia się w stacji pogodowej na południe od Kociego Kącika. Może znajdować się w budynku, więc zajrzyj do środka. Zenit zadaje duże obrażenia, więc upewnij się, że masz odpowiednią osłonę w trakcie walki.

Po rozprawieniu się z nim, ten nie tylko wyrzuci mocną broń, ale również zamieni się w hologramowego NPC. Będziesz wtedy mógł u niego podjąć się zadań, ale także dowiedzieć się, gdzie będzie kolejna strefa na mapie.


Czarne Serce

To pirat, więc nietrudno domyślić się, gdzie go znaleźć. Czarne Serce przesiaduje na statku w Zielonych Żywopłotach, w zachodniej części mapy.

Ten boss również zadaje duże obrażenia, więc wychylaj się zza osłony i zadawaj mu szybkie, celne ciosy.

Po eliminacji, pirat zmieni się w hologramowego NPC. Otrzymasz też od niego mocną strzelbę.


Skrytobójczyni z Iglicy

Aby zapolować na skrytobójczynię, udaj się do lokacji, którą ma w swoim pseudonimie - Iglicy w samym centrum mapy. Jeżeli bossa nie będzie na samej Iglicy, rozejrzyj się po okolicznych domach.

Podczas walki bądź bardzo ostrożny i nie zbliżaj się zbytnio do przeciwniczki. Odrobina nieuwagi sprawi, że powali się w kilka sekund, a do tego potrafi się teleportować.

Skrytobójczyni nie zamieni się w NPC, ale po wygranej walce będziesz mógł podnieść cenną strzelbę.


Jonesy Pierwszy

Tego rywala znajdziesz w losowym budynku w Przyjemnym Parku. W przeciwieństwie do pozostałych bossów, nie zaatakuje cię, jeśli nie podejdziesz do niego i nie wyzwiesz go na pojedynek.

Jonesy strzela dość wolno, ale nie daj się zwieść tej prędkości, bo mocno odczujesz każde trafienie. Po rozpoczęciu walki natychmiast ucieknij z budynku na zewnątrz, by ułatwić sobie starcie.


Strażnicy Iglicy

W pięciu kierunkach od Iglicy rozchodzi się pięć brązowych odnóg na mapie. Na końcu każdej odnogi znajduje się wieża, w okolicy której spacerują Strażnicy Iglicy. Ich również można uznać za bossów.

Gdy pokonasz takiego przeciwnika, otrzymasz nie tylko epicką broń, ale również specjalną kulę. Zanieś tę kulę do Iglicy w centrum mapy, aby wytworzyć mityczną broń.

Od kuli będzie odchodzić światło, które poprowadzi cię do miejsca, gdzie masz ją oddać. Pamiętaj jednak, że niosąc kulę nie możesz używać broni.

Następnie: Fortnite - zwierzęta: gdzie znaleźć i jak oswoić wilki, dziki, kurczaki, żaby

Spis treści: Fortnite - sezon 6: poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Fortnite - sezon 6: bossowie, przeciwnicy

O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze