Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fortnite - Porozmawiaj z Ciachem, Braćmi Bao i Śmietankowcem

Gdzie znaleźć postacie na mapie.

Rozmowa z Ciachem, Braćmi Bao i Śmietankowcem to jedno z wyzwań 8. tygodnia Rebelii w 2. sezonie 3. rozdziału Fortnite.

Aby wykonać to wyzwanie, musisz najpierw ukończyć wszystkie zadania Rebelii w tygodniach od 1 do 7 wyzwań Ruchu Oporu, a następnie nawiązać połączenie.

Rozmowa ze wspomnianymi postaciami zakończy wyzwanie i nagrodzi cię 23 tys. XP, które pomoże ci odblokować skórki z nowego Karnetu Bojowego.


Gdzie są Ciacho, Bracia Bao i Śmietankowiec

Poniżej miejsca, w których znajdują się postacie, z którymi musisz porozmawiać. Gdy będziesz w ich okolicy, szukaj dymków dialogów nad ich głowami.

Lokalizacja Ciacha

Ciacho można znaleźć na południowy zachód od Kamienistego Kina, w budynku naprzeciwko stacji benzynowej. Choć w trakcie meczu może przemieszczać się po okolicy, Ciacho zazwyczaj można znaleźć wewnątrz budynku, czasem w barze naprzeciwko tablicy zleceń.

Lokalizacja Braci Bao

Aby znaleźć Braci Bao, udaj się na zachodnią stronę Kanionu Kamienic. Podobnie jak Ciacho, Bao Bros będą się włóczyć po okolicy w trakcie meczu, ale zazwyczaj można ich znaleźć zamiatających podłogi w zachodnim budynku, w pobliżu tablicy zleceń i automatu z napojami.

Lokalizacja Śmietankowca

Śmietankowiec znajduje się w Słodkim Skrzyżowaniu, na ostatnim piętrze różowego baru w południowo-wschodniej części lokacji.

Gdy porozmawiasz ze wszystkimi trzema postaciami, zadanie zostanie zakończone.

Spis treści: Fortnite - rozdział 3, sezon 2: poradnik i najlepsze porady

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze

More On Fortnite

Najnowsze artykuły