Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fortnite - Odzyskaj skradzione zapasy Siódemki w lokacjach UR

Mapa i lokacje.

Jedno z wyzwań w 2. sezonie 3. rozdziału Fortnite jest związane z odzyskiwaniem skradzionych zapasów Siódemki w lokacjach UR.

Aby ukończyć to wyzwanie, musisz odnaleźć trzy różne zestawy skradzionych zapasów. Na mapie jest jednak aż osiem różnych zestawów zapasów, więc możesz sobie wybrać, gdzie wolisz się udać.

Ukończenie tego wyzwania gwarantuje zdobycie 20 tys. XP, które pomoże odblokować skiny z Karnetu Bojowego.


Skradzione zapasy Siódemki - mapa i lokacje

Chociaż opis zadania sugeruje, że skradzione zapasy Siódemki można znaleźć w lokacjach UR, całkiem sporo z nich zostało porzuconych na pustkowiach mapy Fortnite. Na szczęście aby ukończyć to wyzwanie musisz znaleźć tylko trzy pakiety zapasów. Oto ich lokalizacja na mapie.

Pamiętaj - aby ukończyć to wyzwanie sezonowe, musisz znaleźć tylko trzy zestawy zapasów. Poniżej znajdziesz szczegółowe wyjaśnienia dotyczące ich lokalizacji.

Jeden zestaw zapasów można znaleźć przy śmietniku, który znajduje się obok krateru na zachód od Wykrzywionych Wież.

Zapasy można też znaleźć na małym, ogrodzonym terenie przy stacji benzynowej, na północ od Fortecy.

Aby zdobyć tę stertę zapasów, musisz udać się na wzgórza na wschód od Trocinowego Tartaku, gdzie czekają one w pobliżu skały.

Ten zestaw zapasów można znaleźć pod drewnianym domkiem, który leży na spalonej ziemi na zachód od Jonesowiska.

Aby znaleźć tę stertę zapasów, musisz udać się do położonego najbardziej na północ stawu na zachód od Schronienia. Znajdziesz tam zapasy pod drzewem na pobliskim wzgórzu.

Zapasy znajdziesz w pobliżu zniszczonej wieży UR na północ od Daily Bugle. Po dotarciu do tej wieży spójrz na zachód, a zobaczysz mały budynek z ogrodzeniem - zapasy znajdują się na tym ogrodzonym terenie.

Kolejny zestaw zapasów można znaleźć przy drzewie w spalonej ziemi na południowy wschód od Lepkiego Lasku.

Ostatni zestaw zapasów Siódemki jest zdecydowanie najniebezpieczniejszy do zgarnięcia i zalecamy zbieranie go tylko wtedy, gdy masz jeszcze jakiś inny powód, aby znaleźć się w Jaskini Dowództwa.

Aby go zdobyć, wejdź do głównego budynku UR w środku. Zapasy znajdziesz pod schodami prowadzącymi z parteru na pierwsze piętro - po lewej stronie budynku.

Powodzenia w zbieraniu zapasów!

Spis treści: Fortnite - rozdział 3, sezon 2: poradnik i najlepsze porady

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze