Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

For Honor wprowadza nowy tryb rozgrywki na Halloween

Oraz inne atrakcje.

Sieciowe For Honor od Ubisoftu świętuje Halloween za pośrednictwem nowego trybu rozgrywki.

Wydarzenie specjalne pod nazwą Uczta Zaświatów trwa od wczoraj, 19 października, do przyszłego miesiąca, 2 listopada.

Szkielety z kolegą

Główną atrakcją jest tryb rozgrywki pod nazwą Nieskończony Marsz, na kilka sposobów zamieniający standardowe mapy Dominacji. Sterowani sztuczną inteligencją żołnierze stali się szkieletami, a twórcy przygotowali też szereg okolicznościowych elementów ekwipunku, emotek czy masek.

Jak wyjaśniają twórcy, uczta Zaświatów powstała w ramach burzy mózgów, gdy deweloperów poproszono o pomysły na uczczenie Halloween.

Żołnierze-szkielety zadają znacznie większe obrażenia, więc nie są już tylko zwykłym mięsem armatnim. Co więcej, rozgrywka toczy się we mgle lub pod osłoną nocy. Celem jest zebranie określonej liczby punktów przez przejmowanie specjalnych stref na mapach.

Po zakończeniu meczu mamy szansę otrzymać nowe elementy ekwipunku, stroje, animacje i egzekucje. Nowością jest wprowadzenie masek dla herosów, dostępnych do kupienia za 15 tysięcy jednostek stali. W drugim tygodniu wydarzenia pojawi się też emotka wilkołaka, za 10 tys. stali.

Poza tym przygotowano mniejsze zmiany w całej grze, jak nowe utwory muzyczne czy opisy Rozkazów.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze