Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

For Honor otrzyma nowy tryb rozgrywki „4 na 4”

Z błogosławieństwami bogów.

Ubisoft opisał w szczegółach nowy tryb rozgrywki w sieciowym For Honor, zapowiadany po raz pierwszy już w lipcu tego roku. Opcja zabawy otrzymała nazwę Tribute.

Potyczki przeprowadzimy w drużynowym formacie „4 na 4”, starając się przejąć trzy znajdujące się na mapie podarki, a następnie zanieść je do bazy i umieścić na ołtarzu. Jak widać, mamy więc do czynienia z wariacją na temat klasycznego Capture the Flag.

Rycerzu, czy ci nie żal

Jak czytamy na oficjalnym blogu Ubisoftu, zrezygnowano z punktów - rywalizujmy tylko o wspomniane ofiary. Każda z nich zmienia nieco warunki potyczki, ponieważ przedmiot tego typu po położeniu na ołtarzu zapewnia specjalne bonusy.

Vindicator Blessing zwiększa atak całego zespołu, a także prędkość gracza przenoszącego podarek oraz szybsze jej kradnięcie przeciwnikowi.

Guardian Blessing zapewnia mała tarczę regenerującą i utrudnia przeciwnikom zdobycie przedmiotu znajdującego się w naszym posiadaniu.

Oracle Blessing pozwala „widzieć przez ściany”, zaznaczając pozycję wroga niosącego podarek na mapie oraz na radarze.

„Choć może się wydawać, że najlepiej postawić na prędkość, szybko zdamy sobie sprawę, że posiadanie obrońcy w zespole może być kluczowe. Ktoś pilnujący bazę przed kradzieżą zebranych ofiar może wydanie pomóc” - komentuje główny projektant, Stephane Brochu.

Tryb Tribute zadebiutuje „wkrótce” na PC, PS4 i Xbox One, dostępny na kilku większych mapach, takich jak Ruiny Wieży, Kanion, Stocznia, Wioska czy Las.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze