Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Football Manager 2017 - premiera 4 listopada

Z wcześniejszymi testami.

Zgodnie z wieloletnią tradycją, jesień oznacza premierę nowej odsłony symulatorów Football Manager. Kolejna część - FM17 - zadebiutuje w piątek, 4 listopada.

Wszystkie kopie zamówione i kupione w przedsprzedaży u cyfrowych dystrybutorów będą zawierały wczesny dostęp beta, który uruchomiony zostanie na około 2 tygodnie przed premierą.

Niektóre wydania cyfrowe i pudełkowe zawierać będą również bezpłatną zawartość do pobrania dla Football Manager Touch, a także 3 nowe wyzwania do rozegrania.

Premiera 4 listopada dotyczy nie tylko Football Manager 2017, ale także wspomnianego Football Manager Touch 2017, z uproszczoną i przyśpieszoną rozgrywką - „taktyka i transfery”.

Gry trafią na PC (Windows, Mac, Linux).

Wszyscy kupujący FM17 dostaną wersję Touch za darmo, ale to wydanie będzie też można zakupić jako osobną produkcję.

Nie ujawniono jeszcze, co nowego szykują deweloperzy w tegorocznej odsłonie. Fani zadowolą się zapewne naprawieniem mechaniki bocznych obrońców. Więcej detali poznamy w nadchodzących tygodniach.

W planach na przyszłość jest także Football Manager Mobile 2017 na urządzenia mobilne.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze