Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Football Manager 2014 - premiera 31 października

AKTUALIZACJA: Wersja demo już dostępna.

Aktualizacja: Po kilku tygodniach zamkniętych testów dla zamawiających przed premierą, demonstracyjna wersja symulatora Football Manager 2014 jest już dostępna na Steamie dla wszystkich użytkowników.

Demo oferuje sześć wirtualnych miesięcy gry. Osiągnięte postępy będzie można przenieść do pełnej wersji, która debiutuje już w najbliższy czwartek - 31 października.

*

Oryginalna wiadomość: Studio Sports Interactive ogłosiło, że najnowsza odsłona serii Football Manager zadebiutuje 31 października na PC, Mac i Linux.

Wcześniejsze zamówienia w określonych sklepach zagwarantują wcześniejszy dostęp do wersji beta - na dwa tygodnie przed premierą. Karierę rozpoczętą w wersji testowej przeniesiemy później do pełnej wersji. „Tradycyjne” demo dla wszystkich użytkowników pojawi się tydzień przed premierą.

W tegorocznej odsłonie pojawi się wsparcie dla stanów gry zapisanych „w chmurze” - rozgrywkę będzie można kontynuować na dowolnym komputerze z system Windows, Mac OS lub Linux. O ile uda się połączyć ze Steamem.

Jeszcze w tym roku zadebiutuje Football Manager Classic na PlayStation Vita - po raz pierwszy także z trójwymiarowym silnikiem meczowym.

Nowość w tym roku to także wsparcie dla Steam Workshop, skąd ściągniemy dodatkowe grafiki i skiny, ale także stworzone w edytorze ligi i puchary.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze