Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Five Nights at Freddy's 4 niespodziewanie wydane na Steamie

Niespodzianka!

Horror Five Nights at Freddy's 4 od Scotta Cawthona postanowił zaskoczyć graczy i ukazał się w najmniej spodziewanym momencie - wczoraj wieczorem.

Kórlik?

Grę można kupić na Steamie za 8 euro (ok. 33 zł).

Premiera jest zaskakująca, ponieważ jeszcze tydzień temu autor ogłaszał, że gra ukaże się 8 sierpnia. Okazuje się jednak, że prace ukończono i nie ma na co czekać.

„Jak pewnie wielu z was wie, nie jestem najlepszy w ustalaniu dat debiutów” - napisał Cawthon na Steamie. „Gra jest ukończona.”

Obecnie część fanów może mieć jeszcze problemy z włączeniem tytułu na pełnym ekranie, ale w opracowaniu jest już stosowna aktualizacja.

Seria Five Nights at Freddy's odniosła ogromny sukces, w dużej mierze dzięki wielkiej popularności filmów typu Let's Play z tej produkcji na YouTube. Poprzednie trzy części trafiły na rynek na przestrzeni niecałego roku.

W poprzednich odsłonach cyklu wcielaliśmy się w ochroniarza na nocnej zmianie, ale teraz przypada nam rola dziecka, którego dom zostaje nawiedzony przez dobrze znane, mechaniczne potwory i manekiny. Do pomocy mamy tylko latarkę.

Five Nights at Freddy's 4 ma być ostatnią częścią serii, ale kto wie, może doczekamy się kolejnej niespodzianki? A w produkcji jest jeszcze film od Warner Bros.

Nudzisz się? Zobacz także:

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze