Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Final Fantasy Brave Exvius dostępne na iOS i Androidzie

Za darmo.

Square Enix poinformowało, że Final Fantasy Brave Exvius jest już dostępne dla posiadaczy urządzeń napędzanych systemami operacyjnymi iOS i Android.

Produkcja oferowana jest za darmo, ale wspierana oczywiście transakcjami cyfrowymi. Za około 4 dolary (ok. 16 zł) możemy na przykład kupić pakiet Early Bird Bundle, przyśpieszający rozwój postaci.

Brave Exvius to pierwsza odsłona serii zaprojektowana od podstaw z myślą o urządzeniach mobilnych. Gra ukazała się już w Japonii, gdzie cieszy się sporą popularnością, notując 6,5 mln ściągnięć.

Tytuł oferuje postacie i światy z klasycznych odsłon zasłużonej serii (Warrior of Light, Cecil, Vivi, Terra). Fabuła, jak to często w Final Fantasy bywa, opowiada o poszukiwaniach pewnego kryształu. W podróż rusza dwóch rycerzy królestwa Final Fantasy Grandshelt oraz tajemnicza dziewczyna.

Walka toczy się w turach, a gracze odwiedzają podziemia, zbierają walutę gil, walczą z potworami i przyzywają do pomocy potężne istoty.

Są też codzienne zadania, wsparcie dla tabletów czy sieciowe listy najlepszych wyników.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze