Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Final Fantasy 7 Remake trafi na PC już za tydzień

Tylko w Epic Games Store.

Final Fantasy 7 Remake Intergrade ukaże się na PC już w przyszłym tygodniu, 16 grudnia. Gra będzie dostępna wyłącznie w Epic Games Store, gdzie cenę ustalono obecnie na kontrowersyjne 339 zł.

Gracze otrzymają wszystkie treści, jaki ukazały się już na konsolach PlayStation. Pakiet Intergrade z czerwca obecnego roku zawiera między innymi odświeżoną grafikę, opcję turowego sterowania, tryb fotograficzny i dodatkowy rozdział opowieści.

Final Fantasy 7 Remake debiutował w kwietniu 2020 roku na PlayStation 4, a odsłonę PS5 - właśnie Intergrade - opublikowano w czerwcu obecnego roku. O odsłonie PC mówiło się już od dłuższego czasu.

Samo FF7R to nowe wydanie legendarnej produkcji z 1997 roku. Gracze wcielają się w Clouda, najemnika pomagającego ruchowi oporu w walce z opresyjną korporacją Shinra.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze