Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Final Fantasy 7 Remake pojawi się na PC - sugerują pliki dema

Kod nawiązuje do wersji komputerowej.

Firma Square Enix oficjalnie nie wydała dema Final Fantasy 7 Remake, ale internauci uzyskali już dostęp do plików próbnej wersji. Te sugerują, że gra pojawi się na PC.

Fani odnaleźli w danych fragmenty kodu, który najprawdopodobniej pochodzi z edycji komputerowej. Zawiera on wzmianki o obsłudze wyższych rozdzielczości oraz odniesienia do kart graficznych AMD i Nvidii.

Oczywiście to jeszcze nie potwierdza, że produkcja pojawi się na PC. Pliki dema wskazują jednak, że prace nad wspomnianą wersją faktycznie trwają - niewykluczone, że powstaje równolegle z wydaniem PS4.

Warto zaznaczyć, że zaprezentowana przed świętami okładka Final Fantasy 7 Remake ujawniła, że gra jest jedynie czasowym tytułem na wyłączność konsoli Sony. W marcu 2021 roku projekt może trafić na pozostałe platformy sprzętowe - prawdopodobnie także na komputery.

Zobacz: Final Fantasy 7 Remake - premiera i najważniejsze informacje

Demo pozwoliło graczom odkryć wiele różnych informacji dotyczących zawartości gry, w tym różne bronie czy zdolności, a nawet nieujawnione do tej pory postacie. Opublikowali też pełny zapis przejścia wersji próbnej.

Final Fantasy 7 Remake zadebiutuje 3 marca, na razie tylko na PS4.

Następnie: Wyłoniono zwycięzców Steam Awards 2019

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły