Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Final Fantasy 13-2 z datą premiery na Steamie - raport

Gra ukaże się 11 grudnia.

Usunięty już zwiastun Final Fantasy 13-2 ujawnił, że gra ukaże się w wersji PC na Steamie w przyszłym miesiącu - 11 grudnia.

Trailer został prawdopodobnie opublikowany przedwcześnie przez pomyłkę - twórcy obiecywali w nim między innymi nowe opcje i inne usprawnienia względem produkcji wydanej w 2011 roku na PlayStation 3 i X360.

Firma Square Enix we wrześniu ogłosiła, że trylogia Final Fantasy 13 trafi na Steam. Pierwszą odsłonę wydano w październiku, ale z licznymi problemami technicznymi, co wywołało krytykę ze strony graczy.

Studio odpowiedziało łatką, ale pracę wykonał także Durante, który wcześniej zasłynął poprawkami w pecetowych konwersjach Dark Souls i Deadly Premonition. Miejmy nadzieję, że tym razem Square Enix wyciągnie odpowiednie wioski.

Final Fantasy 13 kosztuje 13 euro (ok. 55 zł) na Steamie. Można spodziewać się, że w przypadku drugiej części trylogii będzie podobnie.

Ostatnia odsłona - Final Fantasy 13: Lightning Returns - powinna zadebiutować w przyszłym roku.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze