Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Film Uncharted z premierą w czerwcu 2016

Ale kto zagra Drake'a?

Serwis Holywood Reporter informuje, że filmowa adaptacji serii Uncharted zadebiutuje 10 czerwca 2016 roku.

Nadal nie wiemy, kto wcieli się w rolę Nathana Drake'a, ale za projekt odpowiada Seth Gordon (filmy dokumentalne „Undefeated” czy „The King of Kong: A Fistful of Quarters”).

Pierwotnie filmem miał zająć się David O. Russell („Poradnik pozytywnego myślenia”, „American Hustle: Jak się skubie w Ameryce”), a w główną postać wcielał się Mark Wahlberg. Plany wkrótce zmieniono, gdy jako reżysera zaangażowano Neila Burgera („Iluzjonista”), ale także i ten pomysł upadł.

Film Uncharted nie ma więc łatwego losu. Według ostatnich informacji, scenariusz pisze Davis Guggenheim (producent „Dzień próby”).

Równolegle powstaje także adaptacja innego tytułu studia Naughty Dog - The Last of Us. Ta produkcja ma jednak wiernie odtwarzać wydarzenia znane z konsol, a scenariusz pisze sam Neil Druckmann, odpowiedzialny także za fabułę gry.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze