Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Film Uncharted nadal na czele box office w USA

Ale nadciąga Batman.

Film „Uncharted” zakończył kolejny weekend w amerykańskim box office na pierwszym miejscu, a więc jako produkcja notująca najwyższe przychody w krajowych kinach.

Łącznie suma w Stanach Zjednoczonych wynosi 83,1 miliona dolarów, co - w połączeniu z innymi regionami świata - przekłada się już na niemal 200 mln dol. wypracowane przez ekranizację popularnej serii z PlayStation.

Na sukces w ubiegły weekend przełożył się głównie brak większej konkurencji. Komediowy horror „Studio 666” z zespołem muzycznym Foo Fighters wygenerował 1,8 mln dol., choć na drugim miejscu był rodzinny „Dog”, z 8,5 mln dol.

W przyszłym tygodniu sytuacja będzie już zapewne zgoła odmienna, ponieważ w kinach zadebiutuje „Batman”. Niemal 3-godzinna produkcja zbiera ciepłe oceny w przedpremierowych pokazach i szacuje się, że wypracuje 115 mln dol.

Jak widać - pomimo nie najlepszych ocen w recenzjach - film „Uncharted” tłumnie przyciąga do kin, a szef Sony Pictures określił już premierę jako start nowej serii, co sugeruje sequele.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

Related topics
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze