Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

FIFA 23 z największą premierą w historii serii. EA chwali się milionami graczy

Wydawca jest dumny z dobrego przyjęcia gry.

Ponad 10 milionów graczy zagrało w FIFA 23 w ciągu pierwszego tygodnia od premiery. Czyni to debiut najnowszej odsłony piłkarskiej serii najlepszym otwarciem w całej historii cyklu.

Jak czytamy w opublikowanym komunikacie prasowym, Electronic Arts jest niezwykle dumne z dobrego przyjęcia gry i zaangażowania graczy.

FIFA 23 została świetnie przyjęta przez fanów. Jesteśmy podekscytowani faktem, że zebraliśmy rekordową społeczność, która rozgrywa mecze swoimi ulubionymi zawodnikami i drużynami z całego świata. Wraz ze zbliżającymi się Mistrzostwami Świata mężczyzn i kobiet oraz nadchodzącą ekscytującą nową zawartością możemy powiedzieć, że dopiero zaczynamy dostarczać graczom najbardziej autentycznych i wciągających wrażeń” - przekazał Nick Wlodyka, główny menadżer marki EA Sports FC.

Ponadto wydawca chwali się skalą tegorocznej odsłony: w grze znajdziemy 30 lig z całego świata, 19 tys. zawodników, 700 drużyn i 100 stadionów. Gracze mogą rozegrać zmagania w ramach rozgrywek m.in. UEFA Champions League, UEFA Europe League, Premier League czy Serie A. Dodatkowo do gry trafią już niedługo darmowe DLC, dodające rozgrywki męskiego i żeńskiego pucharu świata FIFA World Cup.

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze