Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

FIFA 22 i WOŚP. Do gry trafiły koszulki zaprojektowane przez Jurka Owsiaka

Do zdobycia w trybie Ultimate Team.

W module Ultimate Team gry FIFA 22 pojawiły się specjalne koszulki, które nawiązują do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Jak tłumaczą przedstawiciele polskiego oddziału EA Sports, stroje - zaprojektowane przez samego Jurka Owsiaka - można zdobyć poprzez wykonanie przygotowanego przez twórców zadania. Odzież założymy zawodnikom we wspomnianym karcianym trybie.

Koszulki WOŚP z FIFA 22

To jednak nie wszystko, ponieważ w nagrodę za zrealizowanie wyzwania gracze otrzymają ozdoby dla stadionu z motywem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Co niemniej ważne, stworzono także fizyczne wersje okolicznościowych strojów z FIFA 22. EA Sports wyjaśnia, że koszulki - podpisane przez znane osoby - trafią na aukcje WOŚP. Dochód ze sprzedaży zostanie oczywiście przekazany Fundacji.

Przygotowano też specjalne ozdoby stadionowe

30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w najbliższą niedzielę, 30 stycznia. Tym razem organizacja zbiera fundusze na pomoc okulistyce dziecięcej.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze