Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

FIFA 21 - wersja próbna dostępna dla abonentów EA Play

Na PC i konsolach.
  • Trial FIFA 21 pozwala na rozgrywkę przez 10 godzin
  • Postępy można przenieść do penej wersji

Dzisiaj w ramach abonamentu EA Play na PC (Origin lub Steam), PS4 i Xbox One udostępniono wersję próbną FIFA 21. To jedyna możliwość sprawdzenia gry przed premierą - tegoroczna odsłona nie otrzymała bowiem dema.

Tak zwany trial oferuje zawartość z finalnego tytułu, aczkolwiek użytkownicy mogą grać tylko przez 10 godzin. Wszystkie postępy w rozgrywce dokonane podczas okresu testowego zostaną przeniesione do pełnego wydania.

EA Play to usługa abonamentowa, która w zamian za 15 zł miesięcznie pozwala uzyskać dostęp do katalogu kilkudziesięciu gier od Electronic Arts oraz innych wydawców. Do tego inne bonusy, wśród których są zniżki na zakupy cyfrowe.

Na PC za pośrednictwem platformy Origin oferowana jest też inna i droższa wersja subskrypcji - Pro. Za cenę 59,90 zł miesięcznie użytkownicy otrzymują możliwość zagrania w nowe produkcje EA w dniu ich premiery.

Pełna wersja FIFA 21 ukaże się 9 października na PC, PS4 i Xbox One. W późniejszym terminie tytuł trafi na nowe konsole.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze