Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

FIFA 21 - kariera: jak zdobyć pieniądze dla klubu

Szybkie fundusze.

Chcesz szybko zdobyć pieniądze w trybie kariery FIFA 21? Na tej stronie przedstawimy ci dwa nieskomplikowane sposoby na uzyskanie funduszy na rozwój klubu.

Pierwsza metoda zapewnia duży zysk przy minimalnym zaangażowaniu, natomiast druga wymaga niestety nieco wysiłku.


Jak zarobić na początku - gotówka

W poprzednich odsłonach FIFA, gracze mogli w łatwy sposób uzyskać zastrzyk gotówki, korzystając z katalogu EA Football Club, ale nie jest on już dostępny. Wciąż możesz jednak liczyć na opcjonalną pomoc finansową.

Tym razem twórcy włączyli tę funkcję do menu, które widzisz po wyborze drużyny w trybie kariery.

Spójrz na kafelek Bogaty inwestor (1) i wybierz w nim sumę, którą chcesz otrzymać. Do wyboru 10, 50, 100, 200, a nawet 500 milionów euro początkowego zastrzyku gotówki!

Jeżeli od początku chcesz stawiać na mocnych piłkarzy, skorzystaj z tej opcji, bo zdobycie pieniędzy w karierze nie będzie potem takie łatwe.


Turniej przedsezonowy

Zanim rozpocznie się właściwy sezon w FIFA 21, masz szansę udziału w turnieju przedsezonowym. To świetny sposób, by sprawdzić, jak drużyna radzi sobie na boisku, dodatkowo zarabiając nieco pieniędzy.

Jeśli wygrasz turniej przygotowawczy, możesz wygrać kilka milionów euro. Takie fundusze nie pozwolą ci oczywiście na kupienie Lionela Messiego, ale to świetny start. Pieniądze otrzymasz również w przypadku braku wygranej, jednak nie będzie to już tak zadowalająca suma.

Przed rozpoczęciem turnieju zobaczysz, jaką kwotę można w nim wygrać (2) oraz jakie drużyny biorą udział w rozgrywce, co pozwala ci oszacować szanse. Im trudniejszy turniej, tym wyższa potencjalna nagroda.

Naprawdę warto się tu jednak postarać - opłaci się to w późniejszych etapach kariery.

Następnie: FIFA 21 - wszystkie licencje: ligi, kluby i reprezentacje

Spis treści: FIFA 21 - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: FIFA 21 - podania, wrzutki, dośrodkowania: najlepsze metody

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze