Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

FIFA 20 - nowe twarze, kolorowe brody i pierwsze wrażenia uczestników zamkniętej bety

Najświeższe szczegóły.

Rozpoczęły się zamknięte testy gry FIFA 20. Co za tym idzie, niektórzy uczestnicy zaczęli też dzielić się różnymi szczegółami dotyczącymi nowej odsłony cyklu.

Na Twitterze czy YouTube znaleźć można wiele krótkich fragmentów, zdjęć i filmików ujawniających poszczególne aspekty gry, których do tej pory nie ujawniono oficjalnie.

Zaprezentowano między innymi animacje towarzyszące odpakowywaniu poszczególnych kart z paczek FIFA Ultimate Team. Cały proces w przypadku rzadkich wersji zawodników trwa ponad 20 sekund.

Jeden z użytkowników przygotował też zestawienie porównujące prezentację normalnej karty z rzadkim egzemplarzem. Różnica jest dosyć odczuwalna - zdaniem niektórych, trochę zbyt duża.

Pojawiły się też fragmenty aspektu customizacji wyglądu menadżera zespołu w trybie kariery. Okazuje się, że twórcy pozwolą na wielką swobodę w aspekcie kreacji wizerunku postaci.

Zaprezentowano także przykładowe twarze piłkarzy - nowe, przygotowane specjalnie z myślą o tegorocznej odsłonie serii.

Jest też „pigeon dance” gwiazdy Evertonu, Richarlisona.

Dowiadujemy się również, że powraca niezmienny od lat wymóg wyboru wersji językowej za każdym razem, gdy uruchomimy grę. Tym razem flaga państwa przy podejmowaniu tej decyzji nie powiewa.

Niektórzy umieszczają w sieci swoje wrażenia z gry. Jeden z użytkowników Reddita podkreśla, że pojedynki 1 na 1 są w FIFA 20 bardziej angażujące i lepiej zrealizowane. Potwierdza także, że gra sztucznej inteligencji w obronie jest bardziej skuteczna.

Tester zaznaczył też, że strzały z wyczuciem czasu (timed finishing) są niezwykle skuteczne i „będą jedynym słusznym wyborem” na zdobywanie bramek. Gracz zauważył, że dobre wrażenia towarzyszą zarówno kontrolowaniu niskich i szybkich zawodników, jak też wyższych i lepiej zbudowanych.

Tryb Volta jest - jak można się było domyślać - bardziej dynamiczny niż podstawowa mechanika ze zwykłej rywalizacji. Użytkownik zwraca jednak uwagę na drobne opóźnienia przy podaniach.

Zobacz: Demo FIFA 20 dostępne - jak pobrać, wszystkie informacje

EA Sports usuwa pojawiające się przecieki na bieżąco, ale użytkownicy kontynuują udostępnianie treści z bety. FIFA 20 zadebiutuje 27 września, ale wcześniej udostępnione zostanie demo gry.

Następnie: Gry od Xbox Game Studios na PlayStation 5? Microsoft nie wyklucza

O autorze
Komentarze