Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

FIFA 20 - mecz z piłką-zagadką w nowym materiale

Nietypowy tryb rozgrywki.

Dziennikarze serwisu IGN opublikowali materiał prezentujący mecz w FIFA 20 rozegrany w nowym wariancie zabawy - opcji o nazwie Piłka-zagadka.

Tryb pojawi się w ramach modułu „Własne zasady”. W trakcie spotkania, kiedy wirtualna piłka opuści murawę, zostanie zastąpiona przez inną. Każda zagwarantuje określone bonusy biorącym udział w zmaganiach zawodnikom.

Poprawie ulegną na przykład prędkość, drybling, podania oraz strzały. Niektóre „futbolówki” zwiększą zaś wartość zdobywanych bramek, dzięki czemu strzelony gol może liczyć się podwójnie lub nawet potrójnie.

Moduł „Własne zasady” zaoferuje jeszcze trzy inne nowe tryby, w tym dwa dedykowane tylko Ultimate Team. W Maksymalnym zgraniu wszyscy sportowcy w ekipie otrzymają maksymalne zgranie, a w Wymianie na początku starcia gra zamieni trzech naszych zawodników na piłkarzy z zespołu przeciwnika, a za bramkę zdobytą graczem rywala otrzymamy dwa punkty.

Natomiast w Królu wzgórza staniemy przed koniecznością utrzymywania kontroli nad piłką w wyznaczonym, zmniejszającym się obszarze - jeżeli się uda, strzelony gol może liczyć się nawet potrójnie.

Uliczna Volta to jedna z istotnych nowości FIFA 20

Zobacz: FIFA 20 - premiera i najważniejsze informacje

FIFA 20 zadebiutuje 20 września na PC, PS4, Xbox One i Switch. Jedną z kluczowych nowości jest Volta - tryb inspirowany serią FIFA Street i pozwalający rozgrywać mecze na ulicach, blokowiskach oraz halach.

Zobacz: Demo FIFA 20 dostępne - jak pobrać, wszystkie informacje

Następnie: Krzysztof Ibisz poprowadzi finały Ultraligi League of Legends

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze