Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

FIFA 18 World Cup - premiera: jak pobrać, jak zacząć grać

Dodatek Mistrzostwa Świata: demo oraz jak ściągnąć aktualizację.

FIFA 18 World Cup to darmowy dodatek do podstawowej wersji wirtualnej piłki nożnej od firmy EA Sports.

Rozszerzenie koncentruje się oczywiście na zbliżającej się, wielkiej imprezie piłkarskiej, czyli Mistrzostwach Świata 2018 w Rosji.

Cały rdzeń zabawy pozostaje oczywiście bez zmian, oferując przede wszystkim możliwość zarządzania wybraną reprezentacją kraju, a także - rzecz jasna - rozgrywania meczów w fazie grupowej oraz pucharowej, dążąc do zdobycia upragnionego tytułu.

Co ciekawe, gra umożliwi rozgrywanie mistrzostw nie tylko reprezentacjami, które w tym roku będą uczestniczyć w imprezie w Rosji. Pojawią się bowiem także wielcy nieobecni, jak chociażby Włochy czy Holandia.


Premiera FIFA 18 World Cup

Poniżej zebraliśmy najważniejsze informacje na temat gry. W FIFA 18 World Cup - Mistrzostwa Świata możemy już grać, korzystając z aktualizacji ocen kart piłkarzy, nowych rodzajów oprawy przedmeczowej i podczas samego spotkania, a także 12 rosyjskich stadionów. Oprócz tego zastosowany został także nowy tryb FUT powiązany z Mistrzostwami Świata w Rosji.

Dodatek FIFA 18 World Cup dostępny już od 29 maja
  • Premiera: 29 maja 2018 roku
  • Wersja językowa: pełna polska wersja (dubbing)
  • Producent: EA Sports
  • Wydawca: EA

FIFA 18 World Cup - Mistrzostwa Świata: jak pobrać i rozpocząć grę, zawartość

Konkretna data premiery FIFA 18 World Cup to 29 maja 2018 roku. Aktualizację można już pobierać z serwerów - zostanie ona dodana do gry samoczynnie, niezależnie od platformy, na której posiadamy grę. Pamiętaj, aby konsola lub komputer miała aktywne połączenie z Internetem. Gdy zobaczysz, że FIFA 18 ściąga aktualizację, po prostu zaczekaj na koniec procesu i uruchom grę.

Rozszerzenie FIFA 18 World Cup - Mistrzostwa Świata dostępne będzie na następujących platformach:

  • PC
  • PS4
  • Xbox One
  • Nintendo Switch

W przypadku konsol, gdy uaktualnienie do gry już się pojawi, wystarczy zaakceptować przygotowaną łatkę. Zarówno w przypadku konsoli PS4 jak i Xbox One, gdy w ustawieniach sprzętowych masz włączone aktualizacje automatyczne, FIFA 18 World Cup po prostu pobierze się samodzielnie.

Jeśli zaś chodzi o wersję FIFA 18 World Cup na PC, aktualizacja gry dostępna jest na platformie Origin, która jest wymagana do uruchomienia wszystkich gier od EA. Podobnie jak w przypadku konsolowych aktualizacji, tak i w tym przypadku musisz po prostu zaakceptować aktualizację, gdy otrzymasz stosowny komunikat po włączeniu Origin. Po pobraniu i instalacji uruchom grę i ciesz się nowym trybem związanym z Mistrzostwami Świata w piłce nożnej.

Po zainstalowaniu dodatku World Cup dla gry FIFA 18, wystarczy uruchomić produkcję i niezależnie od posiadanej platformy, wybrać duży, kolorowy przycisk z napisem „2018 FIFA World Cup Russia”. Do dyspozycji oddany został klasyczny turniej bazujący na imprezie, a także FIFA World Cup Ultimate Team oraz tryby szybkiego meczu i meczu online.


Wersja demo FIFA 18 World Cup

Jak na razie nie ma żadnej informacji, jakoby FIFA 18 World Cup - Mistrzostwa Świata doczekała się swojej wersji demonstracyjnej. Wspomniany dodatek jest bowiem darmowy dla wszystkich posiadaczy podstawowej wersji gry i jest oferowany w ramach aktualizacji do ściągnięcia, a nie odrębnej, samodzielnej gry.

Nie jest jednak wykluczone, że wydawca gry postanowi zaskoczyć graczy i udostępnić wersję demonstracyjną FIFA 18 World Cup już po premierze rozszerzenia lub bliżej samej imprezy, która rozpoczyna się już w połowie czerwca. Jeśli demo się pojawi, w tym miejscu znajdziesz stosowne informacje na jego temat.

Prezentujemy także krótki gameplay, gdzie jako reprezentacja Polski rozgrywamy inauguracyjny mecz z Senegalem:


Promocje na grę FIFA 18 z dodatkiem World Cup

Od kilku dni w ofercie sklepu RTV Euro AGD można zakupić grę FIFA 18 w promocyjnej cenie - za 99 zł na PC, PS4, Xbox One oraz Nintendo Switch. Promocja potrwa do końca lipca.

Każdy posiadacz gry na wymienione powyżej platformy otrzyma dostęp do darmowego dodatku Mistrzostwa Świata 2018 w Rosji. Rozszerzenie pojawi się oficjalnie 29 maja, zgodnie z powyższą informacją - dodatkowe szczegóły zawarliśmy tutaj.

Możliwa jest darmowa dostawa do domu, a także odbiór w jednym ze sklepów stacjonarnych. Więcej szczegółów na temat FIFA 18 znajdziecie w naszej recenzji - gra otrzymała od nas złotą rekomendację.


Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Komentarze