Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

FIFA 17 Web App FUT - jak pobrać, co warto wiedzieć

Zarządzaj zdalnie zespołem na PC, iOS i Androidzie.

FIFA 17 Web App dla trybu Ultimate Team to aplikacja, dzięki której możliwe jest zarządzanie drużyną i korzystanie z popularnego trybu FUT w nowej odsłonie cyklu FIFA bez konieczności uruchamiania gry.

Web App - jak sugeruje nazwa - będzie dostępna z poziomu przeglądarki internetowej, na oficjalnej stronie FIFA Ultimate Team. Electronic Arts opublikowała także wersję aplikacji na urządzenia mobilne.

Jak pobrać aplikację:

Aplikacja FIFA 17 Web App jest dostępna wyłącznie w języku angielskim.


Kiedy będzie dostępny Web App?

Korzystanie z aplikacji wymaga zalogowania na konto EA. Warto zaznaczyć, że przed premierą gry FIFA 17 - zaplanowaną na 29 września - tylko niektórzy mogą korzystać z FIFA 17 FUT Web App. Nie jest jasne, na jakiej podstawie dobierani są użytkownicy, którzy uzyskają wcześniejszy dostęp.

Wersja na urządzenia mobilne zostanie najpewniej udostępniona wraz z premierą gry.

Po zalogowaniu i zweryfikowaniu konta (kod weryfikacyjny otrzymamy drogą e-mailową lub w wiadomości SMS) możemy korzystać z FIFA 17 Ultimate Team WebApp. Aplikacja jest szczególnie przydatna, jeżeli jesteśmy poza domem, albo po prostu nie chcemy włączać konsoli tylko dla trybu FUT.

Nagrodą za codzienne logowanie się do aplikacji są monety (Coins) i zestawy przedmiotów (Sets).

Główna strona aplikacji - czytelna i zrozumiała

Drużyna

Aplikacja FIFA 17 Web App pozwala na wygodniejsze korzystanie z trybu FIFA Ultimate Team, ale co konkretnie możemy dzięki niej zrobić? Poniżej opiszemy najważniejsze funkcje i zastosowania.

W sekcji drużyn możemy przyjrzeć się swojemu obecnemu zespołowi, jego składowi oraz ustalonej formacji. Można tu wprowadzać dowolne zmiany związane z pozycjami, a także istotnym czynnikiem zgrania (chemii) zawodników oraz połączeń między nimi. Później, gdy uruchomisz FIFA 17 na dowolnej platformie, drużyna będzie wyglądać tak, jak zmieniłeś ją z poziomu FUT Web App.

Z poziomu aplikacji możemy też zarządzać drużyną marzeń, jeżeli mamy na oku jakiegoś zawodnika, którego chcielibyśmy zdobyć. Otrzymujemy powiadomienia o zawodnikach z drużyny tygodnia na rynku transferowym, co pozwala zakupić piłkarzy - oczywiście wiążę się z to z dużym wydatkiem.


Sklep

FUT to paczki kart, a ich otwieranie stało się już nieodłączną częścią zabawy w tym trybie. Aplikacja Web App oferuje dostęp do sklepu, w którym kupić możemy brązowe, srebrne lub złote zestawy nowych kart. Od razu po zakupie możemy rozpakować i obejrzeć przedmioty, a zdobycz przydzielić do klubu lub spróbować sprzedać albo wymienić.


Transfery

Rynek transferowy to najważniejszy element FIFA Ultimate Team i oczywiście możemy też z niego korzystać w aplikacji, na telefonie lub w przeglądarce. Możemy więc przeglądać dostępnych zawodników, szukać tych, na którym nam zależy. Wszystko to bez konieczności uruchamiania gry, o każdej porze dnia i nocy.

Wyszukiwarka transferów oferuje szereg przydatnych opcji i filtrów, które ułatwią przeglądanie ofert. Możemy wyszukiwać poprzez imiona i nazwiska, uszeregować wyniki według umiejętności, pozycji, narodowości i ceny piłkarzy. Można być bardzo dokładnym, co z pewnością pomoże w poszukiwaniach.

Webb App to także lista obserwowanych ofert z aukcji. Jeżeli znajdziemy ofertę, która nas interesuje, możemy ją oznaczyć i przenieść na listę. W ten sposób porównamy ją z podobnymi ofertami, by wybrać najlepszą.

Zebranym zawodnikom przyjrzymy się w zakładce My Club

Spis treści: FIFA 17 - poradnik i najlepsze porady

Zobacz także porady dotyczące trybu FUT:

- FIFA 17 Ultimate Team - co to jest, jak zacząć

- FIFA 17 Ultimate Team - perfekcyjne zgranie, najlepsze wskazówki

- FIFA 17 Ultimate Team - jak zarabiać monety

- FIFA 17 Ultimate Team - wszystkie rodzaje kart


Klub

W sekcji My Club znajdziesz wszystkie posiadane karty - zarówno piłkarzy, jak też innych pracowników, managera i różne przedmioty, taki jak karty zdrowia, bonusy i inne. Tutaj można też zająć się zmienianiem wystroju stadionu, zmienić koszulki swojej drużyny i wprowadzać inne zmiany kosmetyczne - wszystkie będą widoczne na konsoli i PC w FIFA 17.


Tablice wyników

Trochę rywalizacji. Tablice wyników pozwolą śledzić swoją pozycję w rankingach, porównać wyniki swojej drużyny ze znejomymi oraz nieznajomymi z całego świata. Wyniki związane są z wartością zespołu na rynku.

Komentarze

More On FIFA 17

Najnowsze artykuły