Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

FIFA 16 z trybem Draft w Ultimate Team i zmianami w karierze

Dwa nowe trailery.

FIFA 16 wprowadza kilka zmian w najpopularniejszych trybach rozgrywki: Ultimate Team otrzyma Draft, a kariera doczeka się kilku ważnych nowości.

Wszyscy boją się Zlatana

Draft to nowe, bardziej przystępne podejście do Ultimate Team. Wybieramy sugerowaną formację, zawodników z gotowej listy i błyskawicznie wskakujemy do rozgrywki. Jeśli uda się wygrać cztery mecze, możemy liczyć na cenne nagrody.

Bonusy dostaniemy też przy mniejszym sukcesie. Aby przystąpić do Draftu, potrzebne będą jednak specjalne żetony, znajdywane oczywiście w pakietach z kartami.

Również kariera doczeka się zmian. Przed sezonem będziemy mogli wziąć udział w towarzyskich turniejach, co przełoży się na zyski. Już w czasie sezonu przeprowadzimy bardziej rozbudowane treningi, a kończenie mini-gier pozwoli zdobyć punkty, które przeznaczymy następnie na umiejętności piłkarzy.

Jak informowaliśmy wczoraj, gra otrzyma dziewięć nowych legend na Xboksach oraz szereg stadionów, w tym nieco nietypowy Fratton Park w Portsmouth. Ten przygotowano jako ukłon w stronę dyrektora kreatywnego serii FIFA - Simona Humbera. Deweloper zmarł w ubiegłym roku po długiej walce z rakiem.

Jeśli zaś mowa o samej rozgrywce, w to w tym roku słowem kluczowym jest „balans” - lepsze współdziałanie wszystkich formacji.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze