Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

FIFA 14 na PC nie wykorzysta nowego silnika graficznego Ignite Engine

Technologia zarezerwowana dla PS4 i Xbox One.

FIFA 14 na Xbox One i PlayStation 4 powstaje na nowym silniku graficznym - Ignite Engine. Jednak wersja PC nadal bazuje na obecnej technologii.

Informację podał na Twitterze Rob Hodson, zajmujący się kontaktami ze społecznością fanów Fify. „Wyjaśnienie kwestii związanych z PC” - napisał. „EA Sports Ignite napędzi Fifę 14 na Xbox One i PS4, nie na PC.”

Powyższa informacja nie powinna być zaskoczeniem - od wielu lat seria FIFA na konsolach rozwijana jest o opcje, które na PC pojawiają się później, choć w przypadku Fify 12 w końcu udało się osiągnąć równowagę.

Podczas konferencji Microsoftu, menedżer z EA, Andre Wilson stwierdził, że Ignite usprawni Fifę i inne tytuły od EA Sports. Zawodnicy otrzymają m.in. „niemal ludzką inteligencję” czy „dziesięć razy dokładniejsze animacje”.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze