Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Farming Simulator 22 - pola: jak połączyć kilka działek

Jak z kilku małych pól zrobić jedno większe.

Działki w Farming Simulator 22 mają różne rozmiary. Możesz je jednak łączyć ze sobą, by tworzyć olbrzymie pola uprawne, co ułatwia ich obsiewanie i dalsze czynności. Z tej strony dowiesz się jak tego dokonać.

Wszystkie pola w grze są rozdzielone. Widać to zarówno na mini-mapie (1) jak i w samej grze - między działkami (2) mogą przebiegać drogi, ścieżki bądź po prostu pas trawy.

By to zmienić możesz wykorzystać pług by przeorać pole i połączyć ze sobą dwie działki. W tym celu podepnij narzędzie do dowolnego ciągnika, a następnie przełącz opcję Zezwól na tworzenie pól (3) - jest to kluczowe, gdyż bez tego nie będziesz mógł przeprowadzić tego procesu.

Teraz po prostu przeciągnij pług po działce dzielącej dwa pola by je przeorać. Rób to do tego momentu, aż działki zostaną połączone (4) za pomocą przeoranej ziemi.

Od tego momentu pola będą ze sobą połączone - co widać na mapie (5). Wszystkie zlecane przez pomocników prace będą wykonywane w obrębie całego połączonego terenu.

Nie sugeruj się też informacjami na mapie. Będą tam widnieć oddzielne numery działek dla terenów, które połączyłeś (np. 45 i 46). W grze jednak pola te będą działać jako jedno większe.

Spis treści: Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze