Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Farming Simulator 19 - samouczek: prasowanie bel

Przerabianie słomy na bele i kostkę.

Po żniwach, które przeprowadziliśmy w poprzednim samouczku Dbanie o glebę, przyszedł czas na przygotowanie bel ze słomy, która zalega nam na polu po zbiorach. Tego nauczy nas piąty i przedostatni samouczek w Farming Simulator pt. Prasowanie bel.

Naszym pierwszym zadaniem w samouczku jest podłączenie prasy do ciągnika, w którym siedzimy. Prasę należy rozwinąć i obniżyć element zbierający. W tym celu wykorzystujemy kombinację przycisków: LB + A / L1 + X i LB + B / L1 + kółko. Ostatnim zadaniem przed wyjazdem w pole jest włączenie prasy za pomocą przycisków LB + X / L1 + kwadrat.

Na polu musimy jechać wzdłuż pokosów, z których prasa będzie zbierać słomę i wytwarzać kostki. Wytworzone bele będą wypadać z tyłu maszyny. Po wytworzeniu odpowiedniej ilości kostek gra przejdzie do kolejnego etapu, czyli przetransportowania bel z pola. W tym etapie wykorzystamy specjalną maszynę, czyli zbieracz do bel (na poniższym obrazku).

Zanim jednak wyjedziemy na pole, musimy wsiąść do ciągnika i podłączyć obciążnik oraz zbieracz bel. Następnie musimy opuścić platformę załadunkową maszyny przez wciśnięcie przycisków LB + X / L1 + kwadrat. Z przygotowanym do pracy zbieraczem wyjeżdżamy na pole i najeżdżamy na belę, aby maszyna mogła ją zabrać z pola.

Po zebraniu odpowiedniej ilości bel będziemy musieli przetransportować ładunek do punktu skupu. Punkt skupu znajdziesz na minimapie pod postacią zielonego podświetlenia. Na wyznaczonym miejscu, również podświetlonym na zielono (1), musisz rozładować maszynę dwukrotnie wciskając kombinację LB + Y / L1 + trójkąt.

Za pierwszym razem maszyna przejdzie w tryb rozładowania, a za drugim rozpocznie rozładunek. Jest to ostatnie zadanie w ramach tego samouczka.


Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Farming Simulator 19

PS4, Xbox One, PC

Related topics
O autorze
Komentarze