Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Farming Simulator 17 - premiera 25 października

Na PC, PS4 i Xbox One.

Kolejna odsłona rolniczej serii od Giants Software zadebiutuje jesienią tego roku na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Datę premiery Farming Simulator 17 ustalono na 25 października.

Produkcję można już zamawiać, a na Steamie przewidziano nawet nagrody do pre-orderów: traktory Valtra T-Series Cow Edition oraz ciężki, gąsienicowy Challenger MT700E Field Viper.

Seria wzbogaci się w tym roku o kolejne pojazdy marek Fendt, Massey Ferguson czy właśnie Challenger i Valtra. Łącznie licencji na swoje produkty udostępniło 60 firm, co przełoży się na 200 wiernie odwzorowanych maszyn rolniczych i przeróżnych przystawek.

Co więcej, modyfikacje do gry - popularne na PC - trafią w tej odsłonie również na PlayStation 4 i Xbox One, wzorem Fallout 4.

Twórcy przygotowują także mapę (Goldcrest Valley), kolejne gatunki zwierząt do hodowania oraz „sporo nowych elementów rozgrywki”, które pozostają jednak tajemnicą. Więcej detali poznamy na targach Gamescom w połowie sierpnia.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze