Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Far Cry Primal - Zadania wioski: Totem ducha

Jak odzyskać totem ducha.

W wiosce porozmawiaj z mężczyzną o imieniu Manu, który wskaże ci lokalizację początku zadania. Znajduje się on na zachód od dużego zbiornika wodnego po środku mapy. Podejdź do kamieni na brzegu, po czym aktywuj misję. Włącz wzrok łowcy, aby po czerwonych śladach dotrzeć do terenu zaginionego totemu.

Teren podzielony jest na dwa podświetlone na minimapie obszary. Udaj się najpierw do tego po lewej stronie, gdzie po pnączach i przy wykorzystaniu zaczepu wespniesz się na skałę widoczną na poniższym obrazku.

Użyj kościanego zaczepu do wdrapania się na górę.

Wędrując tam uważaj na gniazdo pszczół. Gdy już będziesz na górze, możesz spotkać przeciwników, choć nie jest to aż takie pewne. Z góry spójrz w kierunku wschodnim, koniecznie przy pomocy wzroku łowcy. Zauważysz zwłoki podświetlone na czerwono. Podążaj tam i przeszukaj je, dzięki czemu odnajdziesz jeden z dwóch kawałków totemu.

Teraz udaj się do drugiego obszaru, gdzie sytuacja będzie podobna. Zbliż się do wejścia jaskini, gdzie możesz grasować niebezpieczny niedźwiedź. Najpierw go zabij, po czym wejdź do środka i wdrap się na wyższy poziom. Tam znajdziesz kolejne zwłoki z ostatnim kawałkiem totemu.

Teraz wdrapuj się jeszcze wyżej, aż dotrzesz na powierzchnię. Na skraju wzniesienia znajduje się miejsce z ołtarzem. Podejdź tam i wykonaj interakcję, aby postawić przedmiot i ukończyć zadanie, jednocześnie inkasując pięćset punktów doświadczenia.

Następnie: Far Cry Primal - Zadania wioski: Grzyb księżycowy

Powrót do spisu treści: Far Cry Primal - Poradnik, Solucja - opis przejścia i sekrety

O autorze
Komentarze